Червона лінія для Путіна
Американці чітко її окреслили.
Якщо раніше втручання США у російсько-український конфлікт було завуальованим, то тепер американці, грубо кажучи, вже напряму влізли в цей конфлікт.
Читайте також: Путін зменшив чисельність російської армії
А як Путін реагуватиме на постачання Україні летального озброєння? Та ніяк. Зараз йому важливо утримати Америку від жорстких санкцій, новий пакет яких прийматимуть у лютому. У 2016 році ВВС назвав Путіна найбагатшою людиною світу, тому наразі головне завдання російського президента – зберегти цей статус.
Крім того, Путіну дуже важливо, щоб у нього не забрали можливість проведення Чемпіонату світу з футболу. Шанси на те, що ФІФА таки спробує довести факти корупції, фактично нульові. Та надія все ж залишається і Путін буде через це нервувати.
Можна на 90% стверджувати, що четвертий термін стане останнім у кар'єрі Путіна, і він присвятить його захисту своїх активів і пошукам спадкоємця. Шанси на п'ятий термін є практично мізерними, а на четвертому Путін буде зовсім відрізнятись від третього. Якщо третій Путін розв'язав війну в Україні, Сирії та вів себе досить зухвало і агресивно, то четвертий буде таким собі миротворцем, який намагатиметься усіляко залагодити конфлікти із Заходом.
Успіх з передачею українських заручників наприкінці цього року – це сигнал від Путіна, що він хоче домовлятися і хоче уникнути загострення санкцій. Відтак це підживлює Мінський формат і посилює позиції Франції та Німеччини.
Автор: Тарас Березовець. Джерело: Новое время
Читайте також: Погроз Путіна не варто боятися: експерт пояснив чому