Москва здатна підвищити боєздатність, – розвідка Литви про те, скільки ще воюватиме Росія

7 березня 2024, 10:17
Читать новость на русском

Джерело:

Reuters

Загарбницька війна Росії проти нашої держави триває. Литовська розвідка оцінила спроможності країни-агресорки для ведення війни проти України з нинішньою інтенсивністю.

Як раніше зазначив військовий експерт Петро Черник, якщо йти за тим типом бойових дій, які росіяни ведуть зараз, то ще мінімум 2 – 3 роки в них є твердого запасу. При високій ціні на нафту, газ, золото і решту ресурсів.

Дивіться також Останнє китайське умиротворення: що задумав Сі Цзіньпін і як допомагає Росії обходити санкції

Скільки Росія ще воюватиме

За даними литовських спецслужб, Росія матиме достатні ресурси для ведення війни проти України з нинішньою інтенсивністю, вірогідно, принаймні щонайменше два роки.

Ба більше, наразі повідомляється, що таку здатність країні-агресорці забезпечують високі ціни на нафту, а також ухилення від міжнародних санкцій та ті чи інші державні інвестиції.

Зокрема, у спільному звіті Департаменту контррозвідки Державної безпеки й Служби військової розвідки та безпеки Литви зазначається, що Росія реформувала та зміцнила сильно "пошарпану" у ході бойових дій в Україні армію у 2023 році.

Москва здатна оцінити отримані уроки та підвищити свою боєздатність,
– йдеться у повідомленні.

Водночас держава-терорист перебуває на шляху до розширення військового потенціалу вздовж свого кордону з країнами НАТО.

Путін заявив про зміцнення російських угруповань біля НАТО: головне

  • Наприкінці лютого російський диктатор Владімір Путін заявив, що планує серйозно зміцнити угруповання збройних сил Росії на західному напрямку у зв'язку зі вступом Швеції та Фінляндії до Північноатлантичного альянсу.
  • Крім того, під час свого послання до Федеральних зборів він також додав, що буцімто "без сильної Росії міцний світопорядок неможливий", а "русофобія позбавляє розуму".
  • Ба більше, Путін навіть висловився щодо пропозиції французького лідера Еммануеля Макрона відправити в Україну військових НАТО. Щодо цього у цинічного очільника Кремля теж стала практика, оскільки він знову вдався до своїх погроз.
  • За його словами, у Росії нібито "пам'ятають долю тих, хто відправляв колись свої контингенти" на територію країни-агресорки. Але тепер "наслідки для можливих інтервентів будуть набагато трагічнішими".