Про канал

Телевізійний канал мовить з 1 березня 2006 року.

Телеканал транслюється по всій території України. 24 канал в телебаченні подає новини в інформаційних блоках, розповідає про останні події на політичній арені, показує авторські програми лідерів думок, аналітичні та розважальні шоу.

Серед найуспішніших проєктів 24 каналу на екрані:

Популярні ведучі: Олексій Печій, Єгор Скоріна, Дарія Кудімова, Артем Овдієнко, Сергій Лещенко, Дмитро Гнап, брати Юрій та Ігор Гаврищаки.

24 канал є піонером і лідером в освоєнні digital можливостей. Саме тому телеканал у будь-який час можна дивитись не лише на екрані, а й онлайн на сайті або на мобільному телефоні (додаток “24 канал” на AppStore для iPhone та на Google Play для Android). Першими в Україні створили додатки для Smart TV Samsung та LG Також ми першими в Україні створили і впровадили аплікації Smart TV для Samsung, LG та Dune HD – новини доступні як в онлайн-трансляції, так і “за вимогою”, глядач сам визначає, що і коли йому дивитися.

Якісний новинний продукт, об’єктивність і неупередженість у редакційній політиці, цілодобовий доступ до новин – чинники, які приваблюють глядача і зміцнюють позиції телеканалу як надійного джерела інформації.