Редакційна політика

Місія та пріоритети

Ми визначаємо свою місію як формування нової екосистеми цифрових медіа, яка відповідатиме високому рівню якості. Наш сайт неодноразово підтримували локальні та міжнародні неурядові організації, які відстежують професійні стандарти в інтернеті.

https://imi.org.ua/monitorings/zvit-z-monitoryngu-dotrymannya-profstandartiv-v-onlajn-media-druga-hvylya-monitoryngu-u-2020-rotsi-i33089 Слоган 24 каналу: "Змінюємо країну на краще".

Вперше сайт 24 каналу став найрейтинговішим ЗМІ України в інтернеті в листопаді 2017 року. І відтоді залишається у лідерах інтернет-ринку. https://news.24tv.ua/24-kanal-naypopulyarnishiy-informasayt-ukrayini-novini-ukrayini_n1479602

НАШІ ЦІННОСТІ:

  • довіра аудиторії
  • професійність
  • відповідальність
  • людяність та права людини

Створюючи контент, ми керуємося Конституцією України та іншими нормами українського законодавства. Точне і якісне висвітлення подій є основою нашої діяльності.

Зворотній зв'язок

Ми відкриті до діалогу, тому зв'язатися з конкретним керівником розділу сайту ви можете, продивившись сторінку редакції сайту

https://24tv.ua/team

Також зауважте, що на сайті доступні контактні дані для загальних питань та відгуків

https://24tv.ua/contacts

Виправлення публікацій

Ми зацікавлені у якості публікацій та практикуємо виправлення фактологічних помилок чи недостовірної інформації. Також, згідно міжнародних етичних стандартів стандартів, всі зацікавлені сторони можуть подати свою позицію.

Виправлення і доповнення матеріалу є обов'язком автора чи редактора, якщо доведено необхідність такої дії.

Авторство

Всі матеріали на сайті є авторськими та підписані. Кожен журналіст чи блогер має вказувати своє ім'я, незалежно від того, він єдиний автор чи працював у коллаборації. Виняток – використання псевдоніму, якщо тема публікації чи її можливий резонанс може поставити під загрозу життя чи журналістську діяльність автора.

Фінансування та власність

Звіти про структуру власності доступні на сторінці із загальною інформацією

https://24tv.ua/general_info#ownership

Використання джерел

Ми публікуємо достовірну та перевірену інформацію. У всіх матеріалах є посилання на джерела. Якщо першоджерелом є 24 канал, то це також вказується на початку тексту.

Фактчекінг та перевірка даних

Кожен матеріал перед публікацією проходить кілька етапів редагування й перевірку на достовірність фактів та відсутність стилістичних і граматичних помилок. В тому числі, редакція використовує інструменти для верифікації відео чи фото- контенту.

Стандарти 24tv.ua

Правдивість і точність – ми подаємо в новинах тільки перевірені факти, спираємося на надійні джерела, уважно ставимося до коментарів зацікавлених сторін та публікацій у соцмережах.

Баланс думок– ми прагнемо показувати всі необхідні для розкриття теми точки зору і дотримуватися балансу думок, а також залишаємося неупередженими в підходах до подачі інформації і не допускаємо в публікаціях підтримку лише окремих думок (це стосується й представників влади, великих фінансово-промислових груп, бізнесу тощо).

Якість – ми публікуємо тільки ті новини, які відповідають світовим стандартам якісної журналістики.

Оперативність та актуальність – ми оперативно публікуємо найважливіші новини для того, щоб користувачі отримали найповнішу картину подій в Україні і світі (у части постправди ми намагаємося перевіряти всю інформацію, що публікується, принаймні у кількох поінформованих джерел, а також займаємось верифікацією фото та відеоконтенту).

Робота з аудиторією – наша задача подати усю важливу й необхідну інформацію зрозумілою й грамотною мовою (для цього ми послуговуємося принципами пояснювальної журналістики й орієнтуємося на думаючу та активну аудиторію).

Повага – ми поважаємо думку кожного, тому не публікуємо неправдиву інформацію або ту, яка може порушити права людини або будь-якої соціальної групи.

Довіра – ми розуміємо, який вплив мають ЗМІ в сучасному суспільстві, тому в своїх публікаціях даємо професійне пояснення, а читач повинен сам робити висновки.

Інновації – ми лідери інформаційного простору, активно використовуємо діджитал-інструменти, прогресивні формати подачі інформації.