Редакція сайту 24 каналу

Редакція новин

Анастасія Зазуляк
Головна редакторка
Наталя Боднар
Шеф-редакторка
Емал Набі
Заступник головного редактора
Вероніка Климська
Заступниця головного редактора
Катерина Козачинська
Керівниця відділу мультимедіа
Яромир Вдович
Керівник відділу SMM
Ірина Вихрущ
Випускова редакторка
Наталія Пристанська
Випускова редакторка
Ірина Буртик
Випускова редакторка
Ірина Пундор
Випускова редакторка
Олесь Друкач
Випусковий редактор
Андрій Шляхтін
Випусковий редактор
Альона Захарова
Відділ новин
Мар'яна Бекало
Відділ новин
Діана Квасневська
Відділ новин
Софія Мінджоса
Відділ новин
Ольга Музика
Відділ новин
Оксана Княжик
Відділ новин
Іван Магуряк
Відділ новин
Ольга Котів
Відділ новин
Марта Кушка
Відділ новин
Анастасія Лукашевська
Відділ новин
Анастасія Кушпіт
Відділ новин
Софія Ковнір
Відділ новин
Назарій Лазур
Відділ новин
Михайло Гема
Відділ новин
Юлія Якубова
Відділ новин
Юлія Гілей
Керівниця відділу контенту каналу і Youtube
Тетяна Пасічник
Заступниця керівника відділу контенту
Аліна Оліховська
Випускова контент-редакторка
Марія Бондар
Випускова контент-редакторка
Василь Денисюк
Випусковий контент-редактор
Марія Лелека
Випускова контент-редакторка
Петро Синєокий
Відділ контенту каналу
Олена Кандяк
Відділ контенту каналу
Софія Гусєва
Відділ контенту каналу
Сергій Цигульський
Відділ контенту каналу
Аліна Вишневська
Відділ контенту каналу
Олена Патер
Відділ контенту каналу
Марія Масюк
Відділ контенту каналу
Катерина Сердюк
Відділ контенту каналу
Марк Омелянюк
Відділ контенту каналу
Оксана Харьковська
Відділ контенту каналу
Роман Стек
Відділ Youtube
Ольга Грамчук
Відділ Youtube
Тетяна Кійовська
Відділ Youtube
Олена Данилів
Відділ Youtube
Анастасія Мигидюк
Відділ Youtube
Тетяна Сукач
Відділ Youtube
Жанна Клименко
Відділ Youtube
Юлія Рудь
Відділ SMM
Яна Романченко
Відділ SMM
Карина Ляшенко
Відділ SMM
Дарія Нестеренко
Відділ SMM
Ігор Волощук
Відділ SMM
Марина Васильєва
Відділ мультимедіа
Юлія Поскробок
Керівниця відділу економіки
Дар'я Вереньова
Відділ новин економіки
Марія Волошин
Відділ Освіта
Ігор Саджениця
Керівник відділу Спорт
Дарина Жданович
Відділ Спорт
Анатолій Дерека
Відділ Спорт
Софія Кулай
Відділ Спорт
Михайло Года
Керівник відділу Техно
Олександр Гайдамашко
Відділ Техно
Олександр Бевза
Керівник відділу Здоров'я
Уляна Журба
Керівниця відділу Lifestyle
Марина Джура
Відділ Lifestyle
Христина Кобак
Відділ Lifestyle
Марія Касій
Відділ Lifestyle
Юлія Турелик
Відділ Lifestyle
Наталія Гулій
Відділ Lifestyle
Тетяна Русінкевич
Керівниця відділу спецпроєктів
Юлія Михайлова
Відділ спецпроєктів
Юлія Бабич
Відділ спецпроєктів
Сергій Зятюк
Відділ спецпроєктів
Марта Касіянчук
Відділ спецпроєктів
Богданна Рибак
Відділ спецпроєктів
Лілія Імбіровська-Сиваківська
Відділ спецпроєктів
Назарій Сорока
Відділ спецпроєктів
Віта Свірневська
Відділ спецпроєктів
Руслан Левицький
Відділ спецпроєктів