Зроблено в Україні. Екстремал Mustang Wanted — той, що підкорював найбільші висотки світу

26 січня 2015, 21:21
Читать новость на русском

Киянин, що втер носа російським правоохоронцям. Григорій Мустанг Вонтед. До серпня 2014 року його знали як безстрашного руфера, який забирається на пілони мостів та висотки Києва, Берліна, Відня й Братислави.

Серед підкорених вершин Вежа принцеси в Дубаї, Вотивкирхе у Відні та будівля МГУ в Москві.

Український екстремал не просто сміливо ходить по краю дахів, а й часто висить на них, тримаючись однією рукою без жодної страховки. Відео з його висотними прогулянками збирають мільйони переглядів. Та найбільшого розголосу наробила московська витівка. Напередодні Дня Незалежності України Мустанг забрався на сталінську висотку та розмалював шпиль у кольори українського стяга.

Російські силовики оперативно затримали 4 безневинних парашутистів та готові були засудити їх на 7 років за злісне хуліганство. Лише публікація фотопідтвердження з місця події врятувала бідолах від в'язниці.

Далі було ексклюзивне відео для Кремлівського каналу Лайфньюз за 5 тисяч доларів, які Мустанг одразу перерахував добровольчому батальйону Донбас. У відповідь на запит російського відділення Інтерполу видати нахабу, голова МВС нагородив Мустанга іменною зброєю.

З моменту серпневих подій Мустанг встиг полоскотати собі нерви в епіцентрі Антитерорестичної опеації на Сході. Спочатку у складі добровольчого батальйону "Азов", далі був фільм про кіборгів у донецькому аеропорту, який він зняв з одеським волонтером Євгеном Латою.

В грудні руфер відвідав Піски, Мар'їнку та Волноваху — передав тепловізор і бронежилети для українських бійців та речі першої необхідності для місцевих жителів.

Про особисте життя відомо небагато. 21 січня хлопцю виповнилося 28 років. Його справжнє ім'я Павло Ушивець, народився в сім'ї рок-музиканта й так і не довчився на спеціальності практична психологія.