Резолюція ПАРЄ щодо освітнього закону не вимагає від України робити якісь кроки, – Ар’єв

12 жовтня 2017, 13:54
Читать новость на русском

Резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи не вимагає, щоб Україна негайно вносила зміни до закону "Про освіту". Все буде залежати від висновків Венеціанської комісії.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи рекомендує Україні переглянути скандальний закон "Про освіту".

Читайте також: Угорщина і Румунія розглядають Україну як ресурс, – експерт

Однак, за словами голови делегації українського парламенту Володимира Ар’єва, така резолюція нічого не змінює, адже слід чекати висновків Венеціанської комісії. Про це політик заявив під час спілкування з журналістами, передає "Інтерфакс".

Резолюція – суто політичний момент. Вона не вимагає від України робити якісь конкретні кроки. Єдине, що там є рекомендація Україні імплементувати результати експертизи Венеціанської комісії. З правової точки зору для України після доповіді нічого не змінилося. Чекаємо висновки Венеціанської комісії,
– сказав Володимир Ар’єв.

Він також додав, що Україна не була проти того, щоб у резолюції ПАРЄ була згадка на результати Венеціанської комісії, адже офіційний Київ сам подав туди на розгляд освітній закон.

"Я вважаю, що робити з цього трагедію не варто", – підсумував Володимир Ар’єв.

До слова, напередодні у ПАРЄ виступив Президент України Петро Порошенко. Він переконливо виступив на захист нового Закону про освіту. Його прийняли 5 вересня у Верховній Раді України. 25 вересня Петро Порошенко підписав його.