10 фантастичних фото з інстаграму TED

23 листопада 2016, 12:43
Читать новость на русском

11 грудня у Києві вже вдев’яте відбудеться щорічна конференція ідей, які варті поширення, – TEDxKyiv.

У 2016 році організатори закликають прокладати, укріплювати й берегти, наче зіницю ока, мости, що здатні поєднувати, підсилювати, підтримувати шляхи кожного заради реалізації спільних задумів.

Якщо ви ще думаєте чи варто бути там, разом з сотнями мрійників про світ на краще, ми пропонуємо підбірку кращих фото з офіційного інстаграму світової конференції TED, адже натхнення, щоб його побачити та відчути, також потребує певних мостів.

  1. Аквалангіст та художник Джейсон Тейлор створив підводний парк скульптур біля берегів Гренади. Він кидає масивні цементні скульптури в океан, а потім дозволяє воді зробити решту крафтової роботи. Цю скульптуру Джейсон створив на честь свого дідуся, котрий дуже любив писати листи. "Це був мій останній лист до нього, зазначив Джейсон. Але це було також про те, як швидко змінюються комунікації".
  2. Це Йомон Суджі, японський кедр, що знаходиться на віддаленому острові Якушіма. За оцінками, йому між 2180 і 7000 років, що робить цей кедр одним з найстаріших дерев у світі.
  3. "Дзеркальна шкіра" музею Сумайя складається з 16 тисяч шестикутних плиток. Музей виглядає по-різному залежно від точки зору глядача (і погодних умов). Це чудовий доказ того, що музей може бути настільки ж важливим, як мистецтво всередині.
  4. Мурал поєднує 50 будівель і його повністю видно тільки з прилеглої гори. Каліграфія знаходиться у Каїрі (Єгипет) і є цитатою святого Афанасія Олександрійського: "Тому, хто хоче бачити сонячне світло, спершу необхідно витерти очі". Художник Ель Сід намагався таким чином зламати стереотипи щодо людей, які живуть там.
  5. Кенійський художник Кір Кабіру робить химерні й чудернацькі окуляри зроблені зі сміття. Кір закохався в окуляри з 7 років і почав робити їх самостійно з предметів домашнього ужитку. Тепер він збирає сміття з вулиць Найробі і творить, творить, творить...
  6. Алекса Міде не малює на полотні вона малює на шкірі людини. Результатом є характерне і глибоко переконливе поєднання мистецтва і реальності. На цьому знімку поряд із своїм "живим полотном".
  7. Ви дивіться на нафтові родовища Атабаски у провінції Альберта (Канада), де видобувається сира нафта, щоб забезпечити зростаючий попит на електроенергію і паливо. Видобуток нафти небезпечний процес, що знищує місцеві ліси, забруднює воду і залишає після себе хімічні залишки.
  8. Це просто бульбашка, котру сфотографував Фабіан Ефнер.
  9. Ця людина є рабом й працює на печі для випалювання цегли для Індії та Непалу. Він є одним з приблизно 27 мільйонів людей, поневолених сьогодні по всьому світу. У таких печах цілі сім'ї працюють протягом 16 або 17 годин на день, покриті пилом та за виснажливої спеки + 54°C.
  10. Виглядає цей персонаж знайомим? Лондонський художник ШОК-1 використовує техніку рукописного розпилення фарби для створення рентгенівських зображень ікон поп-культури. Грайливе анатомічне мистецтво, кілька штрихів – і от він, "живий" пакмен.

Квитки на конференцію TEDxKyiv 2016: Мости доступні на головному сайті події tedxkyiv.com.
Свіжі ідеї вже чекають 11 грудня у Києві!