10 фантастичних фото з інстаграму TED
23 листопада 2016,
12:43
Читать новость на русском
11 грудня у Києві вже вдев’яте відбудеться щорічна конференція ідей, які варті поширення, – TEDxKyiv.
У 2016 році організатори закликають прокладати, укріплювати й берегти, наче зіницю ока, мости, що здатні поєднувати, підсилювати, підтримувати шляхи кожного заради реалізації спільних задумів.
Якщо ви ще думаєте чи варто бути там, разом з сотнями мрійників про світ на краще, ми пропонуємо підбірку кращих фото з офіційного інстаграму світової конференції TED, адже натхнення, щоб його побачити та відчути, також потребує певних мостів.
- Аквалангіст та художник Джейсон Тейлор створив підводний парк скульптур біля берегів Гренади. Він кидає масивні цементні скульптури в океан, а потім дозволяє воді зробити решту крафтової роботи. Цю скульптуру Джейсон створив на честь свого дідуся, котрий дуже любив писати листи. "Це був мій останній лист до нього, – зазначив Джейсон. – Але це було також про те, як швидко змінюються комунікації".
- Це Йомон Суджі, японський кедр, що знаходиться на віддаленому острові Якушіма. За оцінками, йому між 2180 і 7000 років, що робить цей кедр одним з найстаріших дерев у світі.
- "Дзеркальна шкіра" музею Сумайя складається з 16 тисяч шестикутних плиток. Музей виглядає по-різному залежно від точки зору глядача (і погодних умов). Це чудовий доказ того, що музей може бути настільки ж важливим, як мистецтво всередині.
- Мурал поєднує 50 будівель і його повністю видно тільки з прилеглої гори. Каліграфія знаходиться у Каїрі (Єгипет) і є цитатою святого Афанасія Олександрійського: "Тому, хто хоче бачити сонячне світло, спершу необхідно витерти очі". Художник Ель Сід намагався таким чином зламати стереотипи щодо людей, які живуть там.
- Кенійський художник Кір Кабіру робить химерні й чудернацькі окуляри зроблені зі сміття. Кір закохався в окуляри з 7 років і почав робити їх самостійно з предметів домашнього ужитку. Тепер він збирає сміття з вулиць Найробі і творить, творить, творить...
- Алекса Міде не малює на полотні – вона малює на шкірі людини. Результатом є характерне і глибоко переконливе поєднання мистецтва і реальності. На цьому знімку поряд із своїм "живим полотном".
- Ви дивіться на нафтові родовища Атабаски у провінції Альберта (Канада), де видобувається сира нафта, щоб забезпечити зростаючий попит на електроенергію і паливо. Видобуток нафти – небезпечний процес, що знищує місцеві ліси, забруднює воду і залишає після себе хімічні залишки.
- Це просто бульбашка, котру сфотографував Фабіан Ефнер.
- Ця людина є рабом й працює на печі для випалювання цегли для Індії та Непалу. Він є одним з приблизно 27 мільйонів людей, поневолених сьогодні по всьому світу. У таких печах цілі сім'ї працюють протягом 16 або 17 годин на день, покриті пилом та за виснажливої спеки + 54°C.
- Виглядає цей персонаж знайомим? Лондонський художник ШОК-1 використовує техніку рукописного розпилення фарби для створення рентгенівських зображень ікон поп-культури. Грайливе анатомічне мистецтво, кілька штрихів – і от він, "живий" пакмен.
Квитки на конференцію TEDxKyiv 2016: Мости доступні на головному сайті події tedxkyiv.com.
Свіжі ідеї вже чекають 11 грудня у Києві!