Активно допомагають лише "розкрученим" батальйонам, — волонтер
Якби не волонтери - не було б української армії. Особливо їх чекають на "непопулярних" блокпостах, куди важко дістатись місцевим посадовцям-благодійникам та журналістам.
Якби не волонтери, визнають й самі бійці, довго б не протягнули.
Важкого озброєння як і раніше не вистачає, а одягаються військові найчастіше за рахунок своїх рідних і волонтерів. Кажуть, в новій зимовій формі, кому вона дісталася, навіть восени прохолодно. Та й вистачає її ненадовго.
Читайте також: Прем’єр Канади допомагав збирати кошти для допомоги бійцям АТО, — волонтерка
Хлопці кажуть, ситуація з постачанням у кожному батальйоні різна. Декого якісно забезпечують як тиловики, так і активісти. Однак найчастіше, це "розкручені" батальйони або ті, хто стоїть на основних напрямках.
В першу чергу, намагаємося довезти тим, куди мало хто доїжджає. Тому що у нас є улюблені блокпости, на які приїжджають всі. А є пости, які знаходяться десь на узбіччях або десь в полях, про них всі забули, - розповів волонтер Олег Головков.
Сам Олег наїздив вже більше 15 тисяч кілометрів. Його телефон, як і номери соратників, передають від блокпоста до блокпоста. Якщо замовлення виконати реально, допомогти намагаються всім, незалежно, наскільки небезпечно добиратися до віддаленого блокпоста.