Android-розкладачка, собівартість нових "Айфонів" та "розумна" сковорідка

25 вересня 2014, 01:14
Читать новость на русском

LG представила першу Android-розкладачку. Ресурс Teardown.com підрахував собівартість смартфону iPhone 6 і планшетофону iPhone 6 Plus. Презентували "розумну" сковорідку, яка допоможе повару-початківцю.


LG Wine Smart

Компанія LG представила першу Android-розкладачку. Смартфон під назвою Wine Smart має складаний корпус і сенсорний дисплей діагоналлю 3,5 дюйма.

Всередині - 4-ядерний процесор з тактовою частотою 1.2 ГГц, гігабайт "оперативки" і 4 "гіги" вбудованої пам'яті. Основна камера має 8-мегапіксельну матрицю, а фронтальна - 0,3.

Працює смартфон під управлінням системи Android 4.4 KitKat.

Собівартість нових "Айфонів"

Скільки ж коштують нові "Айфони" насправді? Ресурс Teardown.com підрахував собівартість смартфону iPhone 6 і планшетофону iPhone 6 Plus, і з'ясував, що компанії Apple вони обходяться майже утричі дешевше, ніж за них просять на ринку.

Найдорожчим компонентом ґаджетів є дисплей із сенсорною панеллю та захисним склом. В iPhone 6 він коштує $41,5, а в iPhone 6 Plus - $51. Далі - процесор Apple А8 за $37.

Модулі камер оцінили у $17-18, а чип пам'яті - у $5. Акумулятор iPhone 6 коштує $3,5, а iPhone 6 Plus - $6. На збірку та тестування кожного смартфону Apple витрачає $11.

Таким чином собівартість iPhone 6 становить $227 при роздрібній ціні без контракту $650. Тимчасом 6 Plus обходиться Apple у $242,5, тоді як в магазинах за нього просять від $750.

Зазначимо, продажі нових "Айфонів" стартували у п'ятницю 19 вересня. Компанії вдалось встановити черговий рекорд, реалізувавши більше 10 мільйонів смартфонів за перші 3 дні.

"Розумна" сковорідка

"Розумна" сковорідка, яка допоможе уникнути проблем повару-початківцю. Ґаджет під назвою SmartyPan обладнаний низкою сенсорів для контролю температури, вологи та ваги продуктів.

Керувати сковородою можна за допомогою спеціального мобільного додатку, також там є база рецептів. Зв'язок між пристроями відбувається через протокол Bluetooth. Заряду вбудованого у сковорідку акумулятора вистачає приблизно на місяць активного використання.

За допомогою програмки можна відміряти точну кількість інгредієнтів для конкретної страви і обрати правильний температурний режим. Дані із сенсорів відображаються на смарфтоні власника в реальному часі. Якщо щось піде не так, то на екрані з'явиться попередження.

Наразі розробник збирає кошти для запуску виробництва на ресурсі Indiegogo. Допомогти йому, а також оформити попереднє замовлення на розумну сковорідку можна за $169.