Маск, Безос та Цукерберг: найбагатші люди світу за добу втратили 23 мільярди доларів
Джерело:
Forbes10 найбагатших бізнесменів світу за день втратили більше, ніж 23 мільярди доларів. Лідером цього антирейтингу став Ілон Маск.
Статки генерального директора Tesla скоротилися на 9,9 мільярда доларів за останні 24 години, оскільки акції компанії просіли на 6,9%. Маск знову посів третю сходинку у рейтингу найбагатших людей світу.
Читайте також В гаражі, ванні та гамаку: де працюють Ілон Маск, Воррен Баффет та інші мільярдери
Різке падіння
Друге місце у рейтингу повернув собі найбагатший бізнесмен Європи та власник компанії Louis Vuitton Бернар Арно зі статком в 162,6 мільярда доларів. За минулу добу він втратив 0,5 мільярда доларів США.
Найбагатша людина світу та власник Amazon Джефф Безос все ще залишається на вершині топу, проте його втрати за добу оцінюють в 5,7 мільярда доларів. Зараз на його рахунку трохи більше, ніж 178 мільярдів доларів. Акції американського інтернет-сервісу впали на 3,44%.
Один із засновників Google Ларрі Пейдж збіднів на 2,3 мільярда доларів, тоді як Сергій Брін – 2,2 мільярда доларів США. Їхній капітал оцінюють в 88,6 та 86 мільярдів відповідно.Цікаво, що Пейдж поступився 7-ю сходинкою рейтингу засновнику компанії Oracle Ларрі Еллісону. Додамо, що для Еллісона минула доба на ринку акцій теж не пройшла без втрат. Його статки скоротилися на 0,17 мільйона, до 90,2 мільярда доларів.
Очільник Facebook Марк Цукерберг збіднів на 1,9 мільярда доларів, тож тепер його статки становлять 101,7 мільярда доларів.
Ринок акцій \ Фото Unsplash
Чому так сталося
Причиною такого різкого падіння вартості акцій топових компаній світу став розпродаж 10-річних державних облігацій США, прибутковість яких вперше з січня 2020 року досягнула позначки у 1,7%.
Експерти WSJ заявили, що інвесторів занепокоїв прогноз Федеральної резервної системи, відповідно до якого економічний ріст та інфляція зросли на 1,9 трильйона доларів через новий пакет державної підтримки.Інвестори вирішили вкласти кошти в організації, які у майбутньому виграють від економічного підйому:
- банки,
- авіакомпанії,
- енергетичні компанії.
Варте уваги Понад 570 мільйонів доларів: українські IT-компанії залучили потужні інвестиції у 2020 році
Автор: Віта Свірневська