На складі GoodWine під Києвом знищили 1,6 мільйона пляшок вина: у скільки оцінюють збитки

5 травня 2022, 14:05
Читать новость на русском

Джерело:

НВ

На Київщині російська ракета зруйнувала склад компанії GoodWine. Будівля була розташована у селі Стоянка, Бучанського району.

На складі площею 10 тисяч квадратних метрів зберігали різні види алкоголю (вино, міцні напої, пиво), продукти, воду та безалкогольні напої. Також там були аксесуари для дому, книги та предмети декору. 

Варте уваги Coca-Cola допустила своє "повне зникнення" у Росії: все залежить від війни в Україні

Компанія GoodWine втратила склад через обстріли росіян

У компанії GoodWine заявили, що склад зруйнований на 100%. Вони додали, що на там зберігали 1,6 мільйона пляшок вина, з них 15 тисяч – колекційні.

На сьогодні компанія організовує складську логістику на власних об'єктах. Тоді як у майбутньому у планах GoodWine провести реорганізацію складу спільно із логістичним оператором за межами столиці України – Києва. Загалом компанія оцінює збитки у 15 мільйонів євро.

Більше новин зі світу бізнесу: 

  • Компанія Uklon ухвалила рішення про призупинення своєї роботи у Херсоні та області. Це нововведення почало діяти ще 1 травня. Сервіс додав, що це рішення має вимушений характер й тимчасове. Відповідне повідомлення компанія розіслала своїм клієнтам у регіоні.
  • Найбільша японська нафтопереробна компанія відмовилась співпрацювати з Росією. Йдеться про Eneos Holdings. Фірма вирішила не закуповуватиме сирий енергоресурс у держави-агресорки поки та не припинить війну в Україні.
  • Ритейлер та виробник одягу LPP SA заявив про продаж бізнесу у Росії. Польська компанія володіє багатьома відомими марками: Reserved, Cropp, House, Mohito та Sinsay.
  • До того, як заявити про остаточний вихід з ринку Росії в LPP SA повідомляли про введення обмежень щодо діяльності на території країни-агресорки
  • Грузинська компанія IDIS Borjomi 29 квітня 2022 року повідомила про припинення роботи двох своїх заводів з розливу мінеральної води під однойменним брендом. Річ у тім, що ця фірма належить російській  "Альфа-груп", власники якої потрапили під санкції країн Заходу.

Актуально –  Пентагон про плани Кремля щодо Харкова: дивитися відео