Чи варто українцям їхати на відпочинок до Туреччини
Теракти, військовий переворот та масові політичні арешти. Літо цього року вкрай важке для Туреччини, яка традиційно є одним із найпопулярніших напрямків відпочинку для українців.
Після червневого теракту в аеропорту Ататюрка ситуація у сфері туризму тільки-но почала покращуватись. Однак невдалий переворот усі успіхи перекреслив.
У нас не було багато відмов, однак ми і не отримали нових замовлень. Бронювання лише почали нормалізовуватись. Однак трапився переворот. І тепер знову майже немає резервацій,
– скаржиться туристичний агент Уміт Інс.
Курортні Анталія та Даламан наслідків заколоту практично не відчули. Ціни на відпочинок там майже не змінились. А от туристична сфера Стамбула таки потерпіла. За останні півроку культурна столиця країни пережила чимало кривавих подій. На брак гостей скаржиться власник однієї із стамбульських крамниць.
"Не можу сказати, що туристи втікають звідси після перевороту, бо їх тут майже не було і до нього. Та проблема в тому, що багато людей, які могли б відвідати Туреччину, вирішили тепер не їхати сюди", – розповів власник крамниці у центрі Стамбула Кемаль Абер.
Все ж туристи, яких не злякав путч, на вулицях міста на Босфорі є. Щоправда, менше, ніж зазвичай.
Найпопулярнішим напрямком для відпочинку Туреччина залишається і для українців. Найперше наших громадян приваблює комфортний відпочинок за лояльними цінами. Тих, хто все таки вирішив не відмовлятися від відпустки під турецьким сонцем, у вітчизняному МЗС просять не встрявати у масові скупчення людей та завжди мати при собі документи.
Читайте також: Надзвичайний стан у Туреччині: що робити українцям?