До сплаву кулі, що пронизує бійця ЗСУ, входять податки компаній, які не вийшли з РФ, – Стефанчук
Джерело:
фейсбук Руслана СтефанчукаГлава українського парламенту Руслан Стефанчук різко засудив діяльність тих компаній, які відмовляються виходити з ринку Росії на тлі її агресії проти України.
Руслан Стефанчук наголосив, що його позиція залишилася незмінною: статки, нажиті на крові та сльозах українських громадян, не принесуть нікому добробуту.
Важливо Vici фінансує війну в Україні: як змусити компанію піти з Росії
Він переконаний, що всі міжнародні компанії, які досі працюють на території Росії, цілковито розуміють своє відношення до того, що відбувається в Україні.
Хочу нагадати: до сплаву кулі, яка пронизує серце українського патріота, входить, зокрема, частина податків іноземних компаній, які не вийшли з країни-агресора,
– пояснив глава українського парламенту.
Зазначимо, що від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну з ринку країни-агресорки пішло чимало світових компаній. Однак і досі залишаються ті, що продовжують вести бізнес на крові українців. За дослідженням науковців Школи менеджменту Єльського університету, станом на 24 березня ситуація з міжнародними компаніями на ринку Росії така:
- 169 повністю відмовились від присутності на ринку країни-агресорки;
- 191 "тимчасово зупинила діяльність", втім готова при нагоді повернутись;
- 56 залишаються на ринку, але припиняють інвестиції у Росію;
- 30 не йдуть, але скорочують свої операції;
- 36 жодним чином не відреагували на події в Україні.
Компанії, які залишаються в Росії, фінансують війну / Інфографіка 24 каналу
Додамо, що чимало компаній вийшли з ринку Росії саме завдяки суспільному тиску. Тож варто не припиняти бойкотувати товари компаній, які обирають гроші, а не людські життя.
Як долучитися до бойкоту
- Не купуйте товари та не користуйтеся послугами компаній, які продовжують заробляти криваві гроші на російському ринку;
- Використовуйте соцмережі як платформу для поширення інформації про компанії, які залишилися в Росії. Не соромтеся тегати їхні офіційні сторінки чи навіть гендиректорів.
- Якщо ви за кордоном, долучайтеся до акцій протесту під головними офісами компаній. Щоб долучитися, заповнюйте гугл-форму і вам надішлють всі деталі.
- Якщо ви працюєте в одній з таких компаній, чиніть внутрішній тиск.
Цікаво – Ще один удар для Росії від Google: дивіться відео