ЦРУ. Хто заробляє статки на "кидалові" тисяч українських вкладників
Майно банків-банкрутів, кошти за продаж якого Фонд гарантування вкладів мав би віддавати вкладникам, в обхід реальних покупців йде "потрібним" людям. Одну з таких схем простежили агенти ЦРУ.
Вкладники банків-банкрутів проти Фонду гарантування – це двобій не на користь ошуканих людей. За останні два роки із тріском луснули понад 70 українських банків. Ошукані українці чи не щодня оббивають пороги Нацбанку і Фонду гарантування із вимогою повернути кровно зароблені.
Держава компенсує лише 200 тисяч. За решту люди б’ються з вітряками самостійно.
До прикладу, термін депозитів вкладник "VAB-банку" Віктора Уколова завершився ще до початку ліквідації установи. Саме тому вкладник розраховував повернути кошти повністю. Дивно, що навіть рішення Верховного суду на його користь для ліквідатора від Фонду гарантування виявилось нікчемним папірцем.
Читайте також: Розслідування: Як компанія-привид весільного тамади перемогла у тендері на 70 мільйонів
Таких, ошуканих, як Віктор Уколов – багато. Ті, хто тримав у банку Бахматюка понад 200 гарантованих тисяч, лишилися ні з чим. Здавалося, після розпродажу майна банку, всім мали б компенсувати вклади. Але ж за два роки – ані копійки. Люди переконані: з легкої руки державних ліквідаторів активи продаються за заниженими цінами та ще й "своїм" людям.
Агенти ЦРУ самі прослідкувати, як продається майно банків-банкрутів і натрапили на злочин з багатьма невідомими. Тільки уявіть собі – цілий завод, який заборгував ліквідованому банку майже 54 мільйони гривень, намагаються пустити з молотка за 4 мільйони. Мовиться про банк "Київська Русь".
Більше про скандальну оборудку та її долю — дивіться у новому випуску ЦРУ.