Українці більше почали звертати уваги на те, кому довіряють свої гроші
Джерело:
mybank.uaВ Україні частішають випадки виходу іноземних інвесторів з вітчизняного банківського ринку. І не дивно, що на фоні такої тенденції українці все частіше цікавляться, хто є насправді власником тієї чи іншої фінансової установи і кому в кінцевому результаті вони довіряють свої заощадження.
Свій черговий дайджест найцікавіших тем минулого тижня myBank.ua розпочинає з відповідей на згадані запитання.
Кому належать українські банки
Однією з характерних особливостей сучасного українського бізнесу є формалізм. З тих чи інших мотивів більшість бізнесменів та політиків намагаються приховати свої активи за спинами номінальних господарів.
Тому фінансовий сайт myBank.ua дослідив, кому насправді довіряють свої гроші пересічні українці та склав перелік реальних господарів найбільших банківських установ країни.
Ставки падають, попит знижується – огляд депозитного ринку в березні
Покращення платоспроможності банків, яке сьогодні спостерігається на фоні послаблення Нацбанком політики дорогих грошей, в березні 2013 року посприяло подальшому зниженню депозитних ставок за всіма основними валютами.
А це, в свою чергу, вже поступово починає негативно позначатись і на поведінці вкладників, і на об’ємах та темпах приросту їхнього депозитного портфелю.
Третій рік поспіль неординарний та невгамовний на хитрі вигадки пан Мавроді продовжує бентежити населення новими підозрілими прожектами. Нещодавно творець скандальної піраміди "МММ" вирішив провести рекламну компанію свого бренда у вигляді нової розваги - "Скарб 1994".
Тепер довірливі громадяни можуть не тільки вкласти свої заощадження в структуру МММ, шляхом придбання невизнаної валюти Мавро, але ще й погратись у детектива та взяти участь у напівофіційній лотереї.
Допомога при безробітті: види, розміри та всі нюанси
В умовах економічного спаду, коли рівень виробництва в країні постійно знижується, а безробіття зростає, особливо гострим стає питання допомоги держави в пошуку роботи і тимчасового матеріально забезпечення.
Тому сайт myBank.ua провів дослідження українського законодавства, яке регулює питання зайнятості населення і розкаже, що потрібно для реєстрації в центрі зайнятості, які причини звільнення дозволяють зробити це миттєво, а які – через деякий час, і нарешті який сьогодні розмір допомоги з безробіття і від чого він залежить.
Як знайти хорошу роботу в кризовій економіці
Ринок праці в Україні сьогодні знаходиться далеко не в найкращому становищі. Тим не менше, варто пам’ятати, що незалежно від економічної ситуації в країні, завжди є люди, які виходять на пенсію, переходять з посади на посаду або ж звільняються.
У своєму черговому записі блогер Ліля Українець ділиться деякими порадами, які можуть підвищити шанси потенційних кандидатів (як працюючих, так і безробітних) на успіх у пошуках бажаної роботи.