Українці перераховують мільярди гривень
Ринок грошових переказів в Україні сягає мільярдів гривень. Це і рух коштів усередині країни, і, звісно, надходження з-за кордону, де працює чимало наших співвітчизників. Однак, як показало бліц-опитування на вулиці – про види переказів знають більше ті, хто хоч раз ними користувався.
Справді, найпопулярніші системи переказів, такі як Вестерн Юніон чи Мані Грем, є доволі подібними, кажуть банкіри. Відрізнятися вони можуть лише розміром комісії за здійснення операції та залежати від країни, з якої надходять гроші.
Комісія за послугу може бути меншою, якщо термін переказу більший, ніж доба. Але є й інша тенденція – все більше клієнтів користується банківськими картками чи рахунками для переказу коштів. Мінус полягає у тому, що гроші йтимуть до адресата від одного до трьох днів.
Тож, банкіри запевняють, зараз не обов'язково прискіпливо вивчати різні варіанти переказів. Насамперед, варто визначитися із призначенням платежу та його сумою. Фахівець банку остаточно визначить і порадить, як найкраще перерахувати заявлену суму, щоб вона потрапила у будь-яку частину світу якнайшвидшим і безпечним способом.