Як знайти надійного кредитора: ТОП-6 способів перевірених часом

4 квітня 2016, 08:55
Читать новость на русском

З появою чималої кількості різноманітних фінансових установ узяти кредит перестало бути проблемою. Та чим легше отримати позику, тим простіше й потрапити до рук шахраїв. На що варто звертати увагу, аби вберегти себе та свої кошти? І на які умови в жодному випадку не слід погоджуватися? Спробуємо з’ясувати.

  1. Обираючи кредитора, насамперед потрібно переконатися в його надійності. Компанія, що дотримується чинного законодавства, обов’язково має всі дозволи та ліцензії, необхідні для здійснення фінансових операцій. З цими документами зазвичай можна ознайомитися на сайті установи. Там же вказана й повна контактна інформація: номер телефону, адреси електронної пошти та офісу.
  2. Інша обов’язкова ознака надійного позикодавця – прозорість. Кредитор, якому можна довіряти, завжди доступно та чесно інформує клієнта про умови надання позики, проценти та терміни погашення боргу, а також попереджає про всі комісії та додаткові платежі.
  3. Беручи позику, не забудьте перевірити, чи не передбачені в умовах договору штрафи за дострокове її погашення. Приміром, сервіс онлайн кредитів Moneyveo ніколи не застосовує такі санкції, а завжди йде назустріч клієнтам та дозволяє дочасно погасити борг, сплативши лише проценти за дні фактичного користування позикою.
  4. Доволі часто умови договору залежать від взаємин між компанією з позичальником. Постійним клієнтам фінансові установи пропонують знижки та кращі умови. Тому співпрацювати з однією компанією буває доволі вигідно.
  5. Якщо ж ви вирішили взяти кредит через онлайн сервіси, зверніть увагу, чи гарантує позикодавець захист особистих даних. Упевніться, що компанія, яку ви обрали, використовує захищене з’єднання https та має сертифікат безпеки використання банківських карток PCI DSS.
  6. Ось ще кілька ознак, за якими завжди можна визначити, чи надійний ваш потенційний кредитор:

  • компанія не бере гроші за розгляд і опрацювання заявки;
  • клієнта інформують про кінцеву суму боргу ще на стадії подання заявки;
  • компанія не вимагає сплати членських внесків чи інших платежів за отримання права користуватися позикою.

Отже, головне правило у виборі кредитора – бути уважним та підбирати умови договору, які найбільше відповідають вашим потребам.

Партнерський матеріал за підтримки Moneyveo