Як заощадити на місяць 15-20% на найнеобхіднішому

27 травня 2015, 11:00
Читать новость на русском

За останні півроку кожен українець відчув, як зростання цін виснажує гаманець і зменшує корзину. Всім волею-неволею доводиться шукати виходи з ситуації, що склалася. Тому ми підготували для вас поради, як заощадити.

Якщо організувати свій сімейний бюджет з урахуванням наступних рекомендацій, то можна економити 15-20% на місяць навіть на найнеобхіднішому.

Поради економним

По-перше, якщо живете у великому місті, відмовтеся від стихійних покупок по дорозі додому з роботи. Робіть закупівлі декільна раз в тиждень в супермаркетах.

По-друге, стежте за акціями, які надають супермаркети чи виробники товарів. І, коли це виправдано, купуйте про запас.

По-третє, слід нарешті привчити себе уважно вивчати інформацію на упаковці. В першу чергу — на найнеобхідніших продовольчих товарах. Особливо уважно слід перевіряти вагу і фасовку продуктів. Якщо раніше зустріти невелику пляшку соняшникової олії було цікаво і в новинку, то сьогодні на полиці магазину ви відразу і не відрізните пляшку з повним літром від тієї, яка містить на 10% менше. На це варто звертати увагу, якщо вибираєте між товарами з однаковою вартістю. Давайте зупинимося на цьому докладніше.

У пошуках чесної ваги і об'єму

Як вже говорилося вище, поширеним явищем стало зменшення обсягу, ваги і ємності фасованих продуктів харчування. Так, наприклад, останнім часом важко знайти молоко в пляшці ємністю 1 літр, значно частіше можна зустріти обсяг 900 мл. Цукор, гречку і рис теж чомусь почали пакувати в 900-грамові пакети. При цьому відрізнити їх від повного кілограма на вигляд досить складно. Останнім часом з'явилися пляшки з соняшниковою олією по 0,9 л.

Ми вирішили провести дослідження і з'ясувати — хто з виробників яку упаковку використовує:

Одним словом — покупцям варто зараз бути уважними, щоб позбавити себе від розчарування після походу в магазин. Приємних і вигідних покупок!

*При проведенні дослідження була вивчена представленість різноманітних ТМ в продовольчих мережах м.Києва. Представлені дані не є підвердженням того, що у зазначених виробників немає фасованих товарів іншого об'єму.