Рейтинг курсів для підготовки до НМТ-2025: як обрати найкращі

27 вересня 2024, 13:45
Читать новость на русском
СПЕЦПРОЄКТ

В Україні вже активно триває новий навчальний рік. Поки учні невипускних класів лише звикають до свого графіку, одинадцятикласники потроху починають готуватися до випускних іспитів.

Адже вкінці цього навчального року на них очікує серйозна перевірка знань – національний мультипредметний тест (НТМ). Якщо випускник складе його успішно, зможе претендувати на вступ до вишу; якщо провалить, то двері ЗВО для нього у цей рік будуть зачинені, зазначає 24 Канал.

Читайте також "Оптіма" посіла топові позиції у рейтингу найкращих шкіл України за результатами НМТ

Тож випускникам не варто легковажити підготовкою, аби не втратити шанс на вступ. Понад 10% їхніх попередників у 2024 році вже у цьому переконалися, проваливши тестування. Окремим учасникам НМТ для подолання "порогу" не вистачило всього одного бала.

Як ефективно підготуватися до тестування у 2025 році та звідки черпати усю необхідну інформацію, розповідаємо у матеріалі.

Як відбуватиметься НМТ у 2025 році

У 2025 році учасники НМТ проходитимуть перевірку з 4 предметів, запевнили у Міносвіти України. Наступного року можна використати і результати цьогорічного мультитесту. Але якщо вступник хоче вищі бали, доведеться складати мультитест знову. НМТ-2025 буде у форматі "обов'язкові предмети плюс вибірковий".

Завдання національного мультипредметного тесту наступного року укладатимуть за чинними програмами ЗНО. Структура мультитесту у 2025 році буде аналогічною до цьогорічних тестів. Вони будуть схожими на ті, що використовували раніше на ЗНО.

В Українському центрі оцінювання якості освіти вже навіть оприлюднили зразки завдань НМТ-2024. Тож одинадцятикласники можуть ознайомитися з ними, аби зрозуміти, наскільки серйозною має бути їхня підготовка до іспитів.

Як краще готуватися до тестування

Без сумніву, учні, які заздалегідь готуються до тестування, складають його набагато успішніше. Про це свідчать дані різноманітних досліджень, зокрема Стенфордського університету. Тож одинадцятикласникам варто вирішити якомога швидше, який метод для підготовки вони обирають.

Існує кілька способів.

  • Самостійна підготовка: школярі можуть виконувати тести з минулих років. Однак аналізувати та коригувати свої слабкі навчальні сторони доведеться також самостійно. Здебільшого з цим можуть впоратися успішні школярі, які вміють мислити критично та дружать із самодисципліною.
  • Підготовка з репетиторами: якщо випускник не впевнений у тому, що зможе ефективно підготуватися до тестування самостійно, він може заручитися підтримкою репетиторів. Але варто зважати, що хорошого фахівця, методи викладання якого підійдуть саме йому, зараз знайти не так просто. При цьому слід мати на увазі, що такі послуги суттєво вдарять по кишені батьків.
  • Підготовка на курсах: якщо попередні два варіанти не підійшли, можна записатися на відповідні курси. Однак їх обирати треба ретельно, аби не втратити час і зусилля безрезультатно.

Які курси обрати для найкращого результату

На сьогодні в інтернеті можна знайти різноманітні курси для підготовки до тестування. Однак рекомендуємо звертати увагу на перевірені. Пропонуємо детальніше ознайомитися із найрейтинговішими.

  • Якщо одинадцятикласник мріє про найефективнішу підготовку до НМТ-2025, варто обрати Optima Academy. Це сучасна освітня платформа, яка пропонує індивідуальний підхід, актуальні навчальні матеріали та підтримку досвідчених викладачів.

Зокрема, під керівництвом кваліфікованих викладачів учні матимуть можливість інтенсивно вивчати всі необхідні предмети до тестування. Матеріали доступні як онлайн, так і офлайн, а готуватись можна за зручним графіком.

Тож це хороший шанс систематизувати свої знання, отримати позитивний досвід проходження завдань, які будуть на НМТ-2025, та позбутися страху перед випускними іспитами. І головне, докладаючи достатньо зусиль, з Optima Academy вдасться отримати максимальний бал та вступити до омріяного університету країни. Адже Optima Academy гарантує високий рівень знань і впевнену підготовку до всіх етапів тестування.

  • ZNO.UA – курси, що пропонують комплексну підготовку до НМТ з усіх предметів, з інтерактивними уроками та тестами. Тут на школярів також чекають контрольні зрізи знань у форматі повних тестів ЗНО/НМТ та система звітності для батьків: інформацію про відвідування, виконання домашніх завдань і результати контрольних зрізів розмістять в особистому кабінеті.

  • EdEra – онлайн-платформа, яка надає сучасні курси з якісними матеріалами, зручним форматом навчання та підтримкою викладачів.

  • BeSmart – курси з підготовки до НМТ, які включають відеоуроки, практичні завдання та тестування, адаптовані до нових вимог. Усі відеоуроки розділені на рубрики за предметами: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова. В окрему рубрику виокремили вебінари, на яких розглядають завдання та надають рекомендації щодо пробного іспиту.

  • Prometheus – безплатні курси з підготовки до НМТ від провідних викладачів, з інтерактивним контентом та можливістю проходити тестування в онлайн-режимі.

На цих курсах можна почерпнути для себе багато корисного під час підготовки до національного мультипредметного тесту. Однак, якщо хочете готуватися з найкращими, варто звернутися по допомогу до фахівців Optima Academy. Вони знають секрет успіху. Це підтверджують результати цьогорічного рейтингу найкращих шкіл України за результатами НМТ, де "Оптіма" посіла топові позиції.