Економічний календар цього тижня не багатий на події
Економічний календар цього тижня не багатий на події. Проте, як і раніше, увага учасників ринку була зосереджена навколо конфлікту на сході України та позачергових президентських виборів.
Крім того, після виступу глави ЄЦБ Маріо Драгі щодо можливого зниження відсоткової ставки, інвестори поспішають зафіксувати свої довгі позиції в єдиній валюті.
На цьому тижні ми не очікуємо важливих економічних показників на ринку. Проте, у зв'язку з напруженою політичною ситуацією в Україні інвестори перебувають в пошуку безпечних активів . Зокрема, це державні облігації Японії та золото. Що і спричинило дуже серйозний ріст вартості цих активів на ринку. Зважаючи на це, увага інветсорів буде прикута до засідання Банку Японії, на якому можуть бути висловлені побоювання щодо високого курсу японської єни, які є невигідні для економіки Японії, - відзначив Михайло Романенко, аналітик компанії TeleTrade.
Серед подій, які можуть зацікавити інвесторів цього тижня – індекс ділової активності у виробничому секторі Франції та Німеччини. У Канаді вийде зміна обсягу роздрібних продажів.Сполучені Штати Америки опублікують показник обсягу продажів житла на вторинному ринку.
З британських новин варто звернути увагу на зміну обсягу роздрібної торгівлі. Крім того, очікується виступ голови Федеральної резервної системи Джанет Йеллен. Зважаючи на останні події, наміри регулятора можуть доповнити картинку за прогнозами, як на найближче майбутнє, так і на довгострокову перспективу.У кінці тижня великий блок новин очікується з Німеччини. Зокрема, індикатор умов ділового середовища. Канада тим часом, опублікує індекс споживчих цін.