Експерт розповів, кому було вигідне зникнення Чечетова
Політолог Олександр Палій вважає, що в екс-регіонала Михайла Чечетова могла бути цінна інформація про розстріли на Майдані у лютому минулого року.
У коментарі для Gazeta.ua політолог Олександр Палій розпоів, що, на його думку, в ухваленні диктаторських законів 16 січня 2014 року частка вини Чечетова була незначна.
Він був лише виконавцем волі інших. Є багато осіб з вищого керівництва минулої влади, які зацікавлені в тому, щоб він зник і не нічого не наговорив слідству. Чечетов міг бути носієм інформації, загрозливої для колишніх можновладців з команди Януковича. За Кучми він займав посаду голови Держмайна і сприяв незаконній приватизації багатьох підприємств, у тому числі "Криворіжсталі". Але Ющенко його не посадив, а "регіонали" простили за злив інформації,
— розповів він.
Крім того, на думку Палія, у Чечетова могла бути інформація про криваві події на Майдані.
Тобто, він міг знати, як приймалося рішення і хто віддавав безпосередній наказ, — пояснив експерт.
"Це вже стало сумною українською традицією, коли відомі особистості нібито вкорочують собі віку. Згадаймо Кирпу, Кравченка, Семенюк-Самсоненко, які загинули за загадкових обставин. А правоохоронні органи працюють вкрай погано. Чечетова не треба було випускати із СІЗО. Там йому було безпечніше. Ніхто не зміг тиснути чи погрожувати. Він мав вигляд заляканої і зацькованої людини. Тому морально не витримав", — зауважив Палій.
Нагадаємо, екс-заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов в ніч на 28 лютого покінчив з життям самогубством.