Факти про здоров’я. Флексітаріанці – вегетаріанці, які інколи вживають м'ясо
Світом шириться нова тенденція: ставати флексітаріанцями а простіше кажучи напіввегетаріанцями. Весь сенс, в тому що ви свідомо обмежуєте себе в м’ясі, рибі та молочних продуктах, але не виключаєте їх повністю.
Ініціатори руху вирішили, що так значно ефективніше боротися за збереження навколишнього середовища та й своє здоров’я, адже вегетаріанство під силу не кожному. Статистика стверджує 84% тих, хто зарікався ніколи більше не вживати м’ясо, здались. Причому третина не витримала й трьох місяців, а половина вже за рік знову смажила собі стейк.
Флексітаріанці вирішили: нехай меншими темпами, але поступово обмежуватимуть світове споживання тваринного білка.
Лікарі тільки "за". Попередні дослідження показали – вегетаріанці живуть довше, ніж м’ясоїди.
Попри всю користь м’яса, як головного джерела білка, шкоди від нього більш ніж достатньо. Вже доведено, що м’ясо збільшує ризик діабету та небезпечного рівня холестерину, а це пряма дорого до серцевих хвороб – головного вбивці людства.
Насичені жири шкодять не лише судинам, на стінках яких вони собі зручно осідають, а навіть мозку. Погіршується пам’ять, а ризик розвинути хворобу Альцгеймера чи деменцію тільки зростають. Саме тому напіввегетеріанцями закликають перш за все ставати людям після 60 років. У цьому віці шкода м’яса прирівнюється до куріння, адже в чотири рази збільшує ймовірність раку.