Інновації: "Google Play Фільми" — в Україні, розробили телефон завбільшки з "кредитку"

6 листопада 2014, 22:44
Читать новость на русском

В Україні запрацював сервіс "Google Play Фільми", фільми доступні з українськими субтитрами у якості SD та HD, розробили "запасний" телефон розміром з кредитну карту, принтер Choosatron друкує книги, казки та ігри на паперовій стрічці.

Google Play Фільми

Сервіс "Google Play Фільми" відтепер доступний і в Україні. Користувачі можуть придбати або взяти на прокат ліцензійні кінострічки в стандартній якості або HD. Більшість з них мають оригінальну звукову доріжку та українські субтитри.

Ціни за оренду фільму починаються з 12 гривень. Користувач має 30 днів, щоб розпочати перегляд, і 48 годин, щоб додивитися до кінця. Придбати фільм можна за 42 гривні і дорожче.

Сервіс доступний на мобільних пристроях під управлінням Android та iOS, а також на стаціонарних комп'ютерах. Фільми можна дивитися онлайн, передбачена можливість завантаження файлу на пристрій для подальшого перегляду без підключення до Інтернету.

Запасний телефон

"Запасний" телефон розміром з кредитну карту. Пристрій під назвою Talkase, на думку розробників, стане в нагоді, коли основний телефон зламається чи розрядиться. Товщина новинки — всього 5,5 мм, тож вона легко поміститься у гаманці чи в одному чохлі з iPhone.

В технічному плані — це звичайний GSM-телефон з карточкою формату micro-SIM. Він синхронізується зі смартфоном через Bluetooth і копіює контакти у свою пам'ять. Батареї вистачає на 2,5 год розмов і на 100 год в режимі очікування.

На ресурсі "Кікстартер" можна оформити попереднє замовлення на Talkase та спеціальний чохол для iPhone за 39 доларів.

Казковий принтер

Мініатюрний принтер, який допоможе створити власну казку. Choosatron, а саме таку назву отримав чудопристрій, використовує технологію термодруку на паперовій стрічці — як касові апарати.

У ньому закладено кілька цікавих книг та ігор, для кожної з них передбачена велика кількість різноманітних сценаріїв. Обирати їх і відповідно змінювати розвиток історії можна за допомогою кнопок на корпусі.

Крім того, на принтер можна завантажити нові матеріали з Інтернету або ж закинути їх на microSD-карту. Також користувач має змогу самостійно писати книги, а потім відправляти їх на сайт проекту.

Ціна чудопринтера Choosatron — 150 доларів.