Потреби в коаліції немає, – Кравчук про об'єднання "Слуги народу" з "Голосом"
У "Голосі" заявили, що представники "Слуги народу" проводять з ними переговори щодо об'єднання в коаліцію. Водночас у монобільшості пояснили, що мовиться виключно про конструктивну співпрацю.
Заступниця керівника президентської фракції Євгенія Кравчук відзначила, що наразі "слуги" не планують об'єднуватися в коаліцію.
До теми "Слуги народу" ведуть переговори з "Голосом" про створення коаліції
За її словами, "Слуга народу" має 245 голосів, що є коаліцією у вигляді монобільшості. Відтак, якщо в певний момент їх буде менше ніж 226, тільки тоді можна говорити про створення коаліції.
Потреби в коаліції немає,
– підкреслила нардепка.
Кравчук також зауважила, що депутати "Голосу" не є членами всіх комітетів Верховної Ради. Відтак аби зрозуміти, чи є підтримка певних законопроєктів, вона підходить до когось з їхньої фракції.
"Чи можна це назвати коаліцією? Ні, звичайно, адже це звичайна парламентська робота", – пояснила заступниця керівника "Слуги народу.
І додала, що загалом за 2020 рік було прийнято 150 рішень, законів чи постанов, які набрали конституційну більшість, – понад 300 голосів. Однак такі дані не свідчать про сформовану коаліцію. Це означає, що рішення, які пропонує монобільшість, президент чи Кабмін, є важливими й потрібними.
Рудик: Постійно ведемо розмови про співпрацю з монобільшістю
Очільниця партії "Голос" Кіра Рудик розповіла, що вони весь час проводять розмови стосовно співпраці зі "Слугою народу".
Депутатка пояснила, основні застереження щодо цього в тому, що "Голос" завжди підтримував те, що добре для країни. Однак політсила не підтримувала речі, які вважає "червоними лініями".
За таких умов говорити про якусь беззаперечну співпрацю – важко, але про підтримку курсу, який є проукраїнським, можна. Саме про це зараз і йдеться,
– прокоментувала Рудик.
"Слуги народу" ведуть перемовини з "Голосом" щодо коаліції: деталі