Два дні драйву і адреналіну: у Києві стартували змагання "Гонка нації"

5 травня 2018, 20:40
Читать новость на русском

На столичному мототреку стартували змагання "Гонка нації". У програмі трійка забігів – сили, волі та духу. Та справжнім випробуванням для учасників, цього разу стала спека.

Майже дві тисячі учасників із України, Білорусії, Польщі та Молдови разом долали перешкоди, не боячись випробувань висотою, водою та багнюкою.

"Гонка нації" 2018

Вони не боялись падінь і відчували ейфорію від перемоги. Усіх об'єднала "Гонка нації".

Переможцю 5-кілометрового забігу Руслану Клименку на подолання усіх перешкод знадобилося 42,5 хвилини.

Дуже багато перешкод, руки в мозолях усі, здерті. Треба лізти по глині засохшій, під колючкою. Коліна і все страждає, але від цього все більше хочеш перемогти,
– сказав переможець забігу сили Руслан Клименко.

Руслан Клименко (в центрі) на "Гонці нації" 2018

Житомирянка Анастасія Коханчук пробігла 5-кілометровий забіг третьою з-поміж жінок. У "Гонці нації" для спортсменок поблажок не було.

"Це найбрудніша гонка, яка є! Мало не втопилася, але воно того вартує!" – сказала учасниця забігу сили Анастасія Коханчук.

Це вже 4-й сезон "Гонки націй", яка стартувала у 2015-му, і кількість учасників змагань щороку збільшується.

Наш старт є кваліфікаційним, перші топ-10 спортсменів-хлопців і перші топ-10 спортсменок-дівчат отримають можливість взяти участь у чемпіонаті світу, чемпіонаті Європи із забігів з перешкодами,
– зазначив організатор проекту "Гонка нації" Юрій Подлєсний.

5 квітня учасники "Гонки нації" подолали 2 дистанції з перешкодами – на 5 і 10 кілометрів. Попереду на них чекає найважчий забіг довжиною у 20 кілометрів.