Мільярдери й безхатченки: які одіозні судді працюють в Дніпровському суді Києва
Вища рада правосуддя залишила на посаді у Дніпровському районному суді Києва його голову – Нелю Ластовку, яка виносила рішення по автомайданівцях. Тут судив скандальний суддя-баночник Микола Чаус. А тепер у цьому суді розглядається справа голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.
Загалом 30 суддів та їх члени сім'ї за 2016 рік заробили майже 12 мільйонів гривень, інформує Bihus.Info. Найбільше - 1 мільйон 380 тисяч гривень заробила зі своїм чоловіком його голова. За часів Януковича її чоловік працював заступником прокурора Київської області. Після звільнення у нього явилося троє дорогих автівок, нерухомість у родини переоформлюють на батьків.
Читайте також: Як "судді Майдану" продовжують служити на вигоду владі
Загальна сума грошових активів суддів становить понад 18 мільйонів гривень. Наталія Яровенко є власницею третини цієї суми, вона задекларувала 182 тисячі доларів готівки.
Чоловік судді Ірини Галиги володіє 9,5 тисячами квадратних метрів землі в Київській та Полтавський областях. Загалом судді мають у своєму розпорядженні 46,4 тисячі "квадратів".
Оксана Бірса задекларувала київську квартиру площею 69 квадратних метрів, 315-метровий недобудований будинок поблизу столиці та ще дві хатинки на 33 і 91 “квадрат”. Одночасно з цим двоє суддів не зазначили жодного житла в Києві.
10 суддів не внесли свої транспортні засоби. Інші 20 суддів задекларували 32 транспортних засоби. Найбільшим гаражем серед них може похизуватися Андрій Курило. Його дружина їздить на Mitsubishi Pajero Sport, сам же суддя володіє лише водним засобом і причепом до нього, проте бере в мами покататися Toyota Venza і Toyota Land Cruiser 200.
До слова, хамство, лайка, фізичний тиск: так правоохоронці поспілкувалися із громадянами. Відео, на якому активіст розпитує поліцейських, чому ті без жетонів, розлетілось соцмережами. Сталося це під судом, де розглядали справу Геннадія Труханова.