Виконавча служба вирішила поки не чіпати намети прихильників Юлії Тимошенко
Хоча напередодні попереджала - мають забратися з Хрещатика до 10-ї ранку.
На те є рішення суду. Та за словами присутніх народних депутатів, самі судові виконавці називають рішення про заборону мітингів неоднозначним. Але чи довго намети стоятимуть, БЮТівці не певні.
“Апеляційний суд ще нам дав 10 днів на оскарження, а раз він там такий припис зробив по закону, що ми маємо 10 днів на оскарження, тобто, 10 днів вони нас чіпати не можуть. А ми подамо на 10-й чи на 9-й день, щоб у нас була можливість тут 10 днів стояти спокійно”, - каже народний депутат Андрій Павловський.
“Сьогодні очевидно все-таки буде спроба знесення наметового містечка. А яким чином, Ви, спробуєте його захистити? Ви знаєте, по-перше, ми будемо безпосередньо у вирі подій безперечно, народні депутати разом з людьми, які приїхали, підкреслюю, з усіх куточків нашої країни і будемо діяти виключно в рамках Конституції України і адекватно у відповідності до тих дій, які буде застосовувати режим Януковича”, - каже народний депутат Роман Забзалюк.
Попри те, що ні засідання суду, ні самої Тимошенко у Печерському райсуді столиці не було - мітингувальники не покидають своїх позицій. Влаштували з нею переписку.
“Вона нам пише маленькі записочки. Пише, щоб ми не хвилювалися, що її не зламати”, - каже екс-міністр в уряді Тимошенко Людмила Денисова.
Листів до Тимошенко не пишуть, але з Хрещатика не йдуть і її опоненти.
Переконані, їх прапори та гучномовці - жодним судовим процесам не перешкоджають.
“Ми в центрі міста, ми проводимо пікет, щоб не заважати - у нас колонки направлені на Хрещатик: або в один бік, або в другий бік, в цю сторону звичайно звук не направлено для того, щоб дійсно, як ви кажете, щоб не заважати судовому засіданню”, - каже член "Загальновоїнської спілки України" Юсиф Мамедов.
Щоправда, рух у стані опонентів Тимошенко стає помітним тільки коли звучить гімн організації.
Така підтримка не до смаку киянам і гостям столиці, які відпочивають чи працюють біля Печерського суду. За інформацією КМДА до її call-центру надійшло 450 звернень зі скаргами на гучну музику, антисанітарний стан та галас, який панує на Хрещатику.