Як "Шпиталь Майдану" віз у зону АТО гуманітарну допомогу
Волонтери "Шпиталю Майдану" кожних вихідних їздять на передову. В найнебезпечніші точки зони АТО везуть ліки, обладнання та їжу.
Часу на благодійну місію — лише 2 доби, щоб відвезти, передати та повернутися назад. Понад 2 тони ліків та медобладнання передали лікарям у фронтових містах. Від Києва до місця призначення понад 800 кілометрів і 10 годин дороги. Керує місією В’ячеслав.
Заради волонтерства В’ячеславу і його друзі покинули роботу та власний бізнес. Та на питання, чому зайнявся доброчинністю, чоловік відповідає просто: "так вийшло". Перший пункт — лікарня в Сєвєродонецьку. Далі — Щастя, батальйон "Айдар", ТЕС та лікарня.
Читайте також: У Києві відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю
На електростанції волонетрів приймають, як своїх. Годують, розповідають нові історії з життя на передовій. На зйомку тут діє обмеження, тож чимало залишається поза кадром. "Айдарівці" кажуть — якби не волонтери та військові, то у місцевому шпиталі не було б навіть чим лікувати.
Кожен в команді відповідає за свою частину. Після двох діб безперервної роботи — дорога додому. Та вже без волонтерів — вони перед поверненням до Києва мають забрати на ремонт броньовик з Кіровоградщини, який перетворять на броньований шпиталь.
До слова, на ротацію повернулись 170 вінницьких правоохоронців. Більше місяця бійці несли варту на блокпостах на Донеччині.