Львів звернеться у поліцію через масові відключення газу: Садовий дав доручення
Джерело:
Львівська міськрадаМер Львова Андрій Садовий доручив з'ясувати причину масового відключення газу в місті. Газопостачання у цілих багатоквартирних будинках вимикають буцімто через витоки. Проте основною причиною може бути боротьба з боржниками.
Львів'яни часто скаржаться на відсутність газу. Тож міська влада звернеться до правоохоронців для з'ясування точної причини відключень.
Цікаво У червні газ подорожчає на 50%: "Нафтогаз" встановив новий місячний тариф
Садовий просить з'ясувати причину відключень газу
Міський голова розповів, що звернення від львів'ян щодо відсутності газу отримують вже не вперше. За словами містян, газопостачання зникає у цілому будинку. У "Львівгазі" запевняють, що відключення трапляються через витоки газу.
Тих витоків так багато, що виникає питання безпечності газових мереж міста. Я просив би скерувати відповідне звернення в правоохоронні органи – поліцію, прокуратуру, СБУ, МНС Львівської області,
– зазначив Садовий.
За словами мера, у Львові ніколи не було стількох аварійних ситуацій.
"Якщо це спроба методом аварійності спонукати людей платити кошти, то треба працювати з тим боржником, який є в будинку. Не можна робити заручником увесь будинок", – додав міський голова.
Окрім цього, Садовий запропонував на наступне засідання запросити з чіткою доповіддю керівника "Львівгазу". За словами мера, міська влада повинна стати на захист львів'ян.
Зауважте Україна планує увійти в опалювальний сезон із запасами щонайменше 17 мільярдів кубометрів газу
Така боротьба з боржниками – неприпустима
Заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк зазначила, що масові відключення газу є неприпустимими. За українським законодавством, існують інші методи боротьби з боржниками
"До нас надходить шалена кількість звернень від мешканців. Це створює напругу серед них. Якщо є витік газу, тоді негайно має виїхати аварійна служба, щоб ліквідовувати аварійну ситуацію та відновити подачу газу", – додала посадовиця.
За її словами, із заборгованостями слід боротися у межах чинного законодавства – подати судовий позов й опісля цього стягнути борг.