Львівська область — шахти, вишні і 364 тисячі автобусів
Львівська область має найбільшу в Україні кількість населених пунктів. До речі, в області є місто Миколаїв, натомість невеличке селище Львів можна знайти у Миколаївській області. Лише тут найбільші запаси мінеральних вод — понад 100 джерел.
Вже у 16-17 столітті населення Львова вдвічі перевищувало населення Києва. Приблизно в цей час у передмісті вивели й унікальний гібрид вишні та черешні, які отримали назву "Клепарівських Черех", і славились на всю Європу.
В кінці 19 століття нафтові родовища Львівської області, а саме містечка Борислав, були одними з найбільших в Європі. І саме львів’янин Ян Зег винайшов промисловий спосіб очищення нафти.
Якщо в 1894 році видобували всього 150 тонн чорного золота за один день, то вже в перші роки 20 століття – понад 2 тисячі тонн. До речі, через область проходить Львівсько-Волинський басейн, на якому зосереджені 12 шахт.
У містечку Золочів народився Роальд Гофман - Нобелівський лауреат з хімії. Щоправда війна змусила родину переїхати до Польщі, а згодом до США. Зараз Гофман провідний американський спеціаліст у галузі органічної та квантової хімії. Україну науковець називає обітованою землею свого серця.
Львівський автобусний завод забезпечував увесь Радянський Союз громадським транспортом. У 1956 році випустили славнозвісний ЛАЗ-695. Постійно модернізовуючись, ця модель протрималась на конвеєрі рекордні 46 років. 1988 рік був найбільш вдалим для заводу - за рік вийшло 14600 автобусів, тобто 40 за один день. А за всю свою історію - 364 тисячі.