Які існують альтернативи зрубаній ялинці на новорічні свята

16 грудня 2015, 20:44
Читать новость на русском

Усе частіше, українці шукають альтернативу традиційній різдвяній ялинці. Деревця створюють з пластику, книжок чи навіть пивних пляшок.

Декому на новорічний символ бракує грошей, а хтось таким чином не хоче нашкодити природі.

Напередодні зимових свят на саджанці ялинки збільшується попит. Двісті-триста гривень коштує менше деревце, три тисячі – велике. А відгулявши Різдво, деревце можна висадити в лісі, парку чи на дачі. А за правильного догляду, ялинка може прикрашати оселю, терасу чи балкон не один рік.

Менш практичний, але теж натуральний варіант – це ялиночки сплетені з гілок. Переважно, вони компактні – до метра заввишки, але можна знайти і вищі.

Читайте також: Соціологи порахували, у скільки українцям обійдеться святкування Нового року

Екологічно свідомі львів'яни, як правило, все ж надають перевагу штучному аналогу багаторазового використання. Ціна на такі ялинки коливається від ста гривень до тисячі доларів: все залежить від висоти та якості.

Більш сміливим пропонують дизайнерські дротяні ялинки або ж з соломи чи моху. Та якщо вам пощастило з вмілими руками та творчим хистом, стильне деревце можна зробити вдома з підручних матеріалів. Часу та грошей потрібно зовсім не багато. Наприклад, ялинку з пінопласту та фетру можна зробити за півгодини, а коштуватиме вона не більше 30 гривень.

А якщо вже зовсім бракує простору, символічну ялинку легко можна намалювати чин наклеїти на стіні наклеїти або ж зробити з дощику, ялинкових прикрас чи ліхтариків.

Автор сюжету – Вікторія Іваскевич.