Нардепи розповіли, чому призначили Москаля на Закарпатті
Народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов та народний депутат від радикальної партії Ігор Мосійчук в студії Телеканалу новин "24" поговорять про те, чого варто очікувати від призначення Геннадія Москаля головою Закарпатської ОДА.
Герасимов: Путін зрозумів, що вже легкою кров’ю в Криму та на Донбасі він успіху не доб’ється, тому, як ми бачимо, акценти змістилися на розхитування ситуації всередині країни.
Тому наразі ця ситуація дуже чітко показала, що контрабандисти Закарпаття зробили виклик всій державі, показавши, що вже геть нічого не бояться. Цей гнійник давно потрібно було зірвати. І Москаль – це дуже добрий "кризовий менеджер".
І те, що він зробив на Луганщині, коли рік тому прийшов фактично "на пепелище", організувавши фактично всю роботу державних структур, гідно поваги і довіри.
І наразі він весь свій досвід зможе застосувати на Закарпатті.
Мосійчук: Я підтримую цей вибір Президента, бо сам бачив, як на Луганщині працював Москаль, але думаю, що Порошенко керувався в першу чергу тим, що Москаль має досвід роботи на Закарпатті. А те, наскільки цей досвід добрий чи поганий, покаже час.
Але стосовно "руки Москви" та Путіна, то я переконаний, що Путін тут ні до чого, бо, в першу чергу, треба самим розірвати ті всі корупційні зв’язки, які будувалися 24 роки.
Тут треба розуміти, що Москаль є ефективною в роботі людиною. І якщо він так само зможе працювати на Закарпатті, то ефект буде обов’язково.
Герасімов: Одразу можу доповісти, що те, які будуть призначення на Закарпатті, ми вже бачимо, бо призначено нову людину на СБУ, призначено нову людину на МВС, і це бойові люди, які пройшли через АТО. І я впевнений, що в прикордонній службі і на митниці підхід до призначень буде не менш бойовим і жорстким.
Мосійчук: Геннадій Москаль завжди йшов на зустріч у співпраці, але важливо розуміти, що тимчасова слідча комісія в обличчі деяких моїх колег не хоче робити розслідування публічним. Ми будемо поспішати, але багато залежить від Генеральної прокуратури.
Також я вважаю, що Медведчук не менш причетний до цих заворушень, аніж Ланьо і Балога. І хоча у нього немає імунітету, але в нього є інші козирі — він по три рази на день ходить на Банкову. І тут особиста відповідальність Президента за те, щоб покласти край клану Медведчука.
Більше — дивіться в інтерв'ю.