Народні обранці віддалили себе й решту держслужбовців від податкової

12 травня 2011, 21:02
Читать новость на русском

Шляхом усунення неузгодженостей у тексті нещодавно ухваленого антикорупційного закону. Відтепер під обов’язкове декларування потраплятимуть видатки держслужбовців, які перевищують 150 тисяч гривень. У попередній редакції документу ця сума становила 50 тисяч.

“Якщо Ви купите туфлі за 149 тисяч, то декларувати не треба. Але якщо Ви купите туфлі за 151 тисячу, то Ви мусити це діло задекларувати і пояснити, яким чином і де ви взяли такі статки, за які Ви придбали свої туфлі”, - каже народний депутат, КПУ Валерій Бевз.

“Декларування не буде! Нічого не буде декларуватися. Тобто, графа “видатки” - буде нулі”, - каже народний депутат, “БЮТ-Батьківщина” Сергій Міщенко.

Одні закони ухвалюють, інші - відправляють на смітник. Більшість відмовилася не те, щоб розглянути, а навіть включити до порядку денного законопроекти, які б поставили крапку в питаннях так званого “кнопкодавства”.

“Прийняти закон про персональне голосування, за умов, які сьогодні є, - це значить зупинити роботу Верховної Ради. У нас такої мети нема. Якщо б у цих документах були запропоновані інструменти, як змінити голосування - можливо ми б подумали. А там просто йде механічне рішення даного питання”, - каже голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

“Я дуже давно пропоную закрити Верховну Раду України і зекономити 1 мільярд гривень. Тому, що яка різниця, скільки голосує депутатів? Їх 100 голосує картками 260-ти, чи їх голосує 10 чи голосуватиме один? Ну поставте одному депутату кнопку і в нього буде, чи Президенту в Адміністрацію - в нього буде цифра скільки треба, щоб на табло було - і ми зекономимо мільярд гривень”, - каже народний депутат, НУ-НС Арсеній Яценюк.

Закони - законами, а за здоров’я Луценка депутати розпереживалися. Через це постановили, аби у п’ятницю представник Генпрокуратури відзвітував про стан справ з утриманням під вартою колишнього голови МВС.