Нова професія для бійців АТО
Нова професія для бійців АТО. Здобути вищу освіту або перекваліфікуватися зможуть "євромайданівці" та вояки з інвалідністю. Близько сотні заявок від них волонтери вже отримали. Утім, до роботи взяли – лише десяту частину.
За півроку Сергій переніс більше 20-ти операцій. Ще кілька – попереду. Каже, його ноги фактично збирали по шматках. Нині вони – не згинаються. Ще мають вставити штучні суглоби.
Та спочатку не те, що ходити – навіть вижити шансів майже не було. У складі 72-ої бригади під Шахтарськом він потрапив у засідку.
У мирному житті Сергій – землероб. Підробляв виконробом на будівництві. На роботу після лікування планує повернутися. Утім, частково. Бо за станом здоров'я важка фізична праця йому тепер не під силу.
Читайте також: Бійці "Азову" провели "урок мужності" для старшокласників
А для тих, хто впоратися не в змозі, в Міносвіти придумали перекваліфікацію. Діє вона для "євромайданівців" та бійців АТО з інвалідністю. Волонтери вже розглянули близько сотні заявок. Лише десять із них – відповідають вимогам. Усім іншим – відмовили.
Травмованих бійців роботодавці самі готові брати на стажування і вчити, кажуть в одному з кадрових порталів.
Головне для роботодавців, аби людина була професіоналом. Якщо є бажання, то навіть проблеми зі здоров'ям цьому – не завадять.