Оглдя преси за 12 листопада

12 листопада 2010, 00:00

“Коментарі” пишуть про цукрові кризу в країні, а ”Власть денег” про українських вкладників на чужині. ”Український тиждень” розкриває тему нової-старої історії України.

Потягнуло на солодке. Цукрові заводи знову переходять із рук у руки - бажаючих заробити на солодкому спокушають високі ціни на готову продукцію і низька вартість профільних активів. При цьому, найбільше цукровий бізнес зацікавив новачків. Однак через дефіцит сировини та подорожчання газу багато з них у цій справі надовго не затримаються. Які солодкі перспективи так ваблять початківців та чи під силу їм витягнути країну з "цукрової кризи" - на шпальтах тижневика "Коментарі" у матеріалі “Цукровий бізнес зацікавив новачків”.

Українці і досі живуть за "залізною" завісою - у фінансовому плані. Заощаджувати гроші в ЄС де-юре не заборонено, хоча законна процедура робить легальний процес надто складним. Та попри труднощі, які ускладнюють життя тим, хто намагається зберігати свої кревні закордоном, громадяни все ж знаходять хитрі способи для переказу коштів на закордонні рахунки. Якими каналами течуть українські гроші в європейські банки та що чекає українських вкладників на чужині - знає "Власть денег" у статті “Европейский гамбит”.

“Синхронізація” історії з Росією: зґвалтування за власним бажанням. Перед українськими вчителями-істориками замайоріла перспектива отримати “цінні вказівки” - як тлумачити “спільну історію” України та Росії. Тісна співпраця двох Міністерств освіти дає свої плоди. Новітні літописці беруться підготувати до друку спільний методичний посібник для вчителів. То якою ж буде ця стара історія у новій її інтерпретації - читайте в "Українському тижні" у матеріалі “Політика забуття”.