Огляд преси за 13 листопада
“Контракти” пише про єдину можливість запобігти банкротству держмонополії шляхом об’єднання “Газпрому” та “Нафтогазу”, “Корреспондент” про те на скільки тісно переплелось мистецтво з політикою. Більше про картопляний бізнес знає тижневик “Статус”.
“Північний потік” - перспектива переходу української ГТС під контроль росіян... Якщо падіння експортної виручки не є смертельним для української економіки, то скорочення надходжень від транзиту вкрай критичне для “Нафтогазу”... Про єдину можливість запобігти банкротству держмонополії шляхом об’єднання “Газпрому” та “Нафтогазу” з поступовим переходом української ГТС під контроль росіян читайте в діловому тижневику “Контракти” у матеріалі ”Трубний поворот”.
Українська політика та її герої все частіше стають темою художників-співвітчизників а також митців - іноземців. Цю тенденцію підтверджує найбільш масштабна виставка країни Art Kyiv contemporary art. Лідерка БЮТ, колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, наприклад, надихнула російського та японського художників. Роботи з її зображенням вже побачили тисячі відвідувачів. На скільки тісно переплелось мистецтво з політикою досліджував тижневик “Кореспондент” у статті ”Политика как искусство”.
Щороку в Україні вирощують в середньому 19,5 мільйонів тонн картоплі, а потреби внутрішнього ринку складають 20-22 мільйони тонн на рік. Картоплю традиційно вважають головною стравою в меню багатьох ресторанів. Її використовують для виробництва крохмалю, чіпсів, фрі. Українські фермери все частіше вирощують картоплю на експорт. На цьому ринку є місце для нових гравців, однак робити картопляний бізнес чомусь не поспішають - чому - дізнавалось видання “Статус” у матеріалі ”Второй хлеб”.