Огляд преси за 13 вересня

13 вересня 2010, 00:00

Про плюси та мінуси українсько-китайських домовленостей дізнавалось видання "Коментарі". Про те, що робить влада, аби попередити інфляцію розповідає тижневик ″Контракти″. Яку користь принесла мешканцям Новограду-Волинського відмова від жеків читайте на шпальтах видання "Власть Денег".

Понад мільярд доларів за декілька років. Стільки Україна отримає від співпраці з Китаєм в оборонно-промисловій сфері. Однак натомість віддасть КНР вітчизняні ноу-хау. Також у ході візиту української делегації до Піднебесної було підписано Програму українсько-китайської співпраці у галузі дослідження і використання космосу на наступні 5 років. Вона включає понад 50 загальних проектів. Серед яких зокрема і створення загальної космічної системи спостереження за Землею. Про плюси та мінуси українсько-китайських домовленостей - читайте на сторінках видання "Коментарі" у статті ″Китайці заберуть останні військові секрети″.

Інфляція в Україні за підсумками 2010 року може перевищити 15 відсотків. Сезонного падіння вартості овочів, фруктів і зернових не відбулось. А це може свідчити про те, що ми стоїмо на порозі масштабного росту цін на продовольчі продукти, особливо, якщо спрацює ефект доміно, коли до реального росту цін додасться спекулятивна складова та ажіотажний попит. Про те, що робить влада, аби попередити інфляцію, та чи дієвими будуть такі заходи, розповідає діловий тижневик ″Контракти″ у статті ″Прощавай, дефляціє″.

Влада говорить, а українці роблять. Поки чиновники день удень переконують у необхідності реформи житлово-комунального господарства країни, у місті Новоград-Волинський її вже завершують. Тут практично усіма житловими будинками керують самі ж мешканці, створивши об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Охайні будинки та прибрані у 55-тисячному місті стали нормою. Яку користь принесла мешканцям Новограду-Волинського відмова від жеків та про утримання ОСББ читайте на шпальтах видання "Власть Денег" у статті ″Город без жэков″.