Огляд преси за 19 квітня
“Креспондент” пише про специфіку підбору губернаторів, а “Контракти” досліджують ситуацію на ринку економіки України. “Статус” пише про кінно-спортивні розваги та їх прибутки.
Друга хвиля призначень губернаторів здивувала. Основні критерії відбору на ключові посади в регіонах не змінились: наявність партквитка регіоналів, активна участь у виборчій кампанії та відданість лідерові. Частина з новопризначених голів адміністрацій - досвідчені керівники часів Кучми, ще частина - нові обличчя, які викликали спротив, як то Ярослав Сухий на Тернопільщині. Специфіку підбору губернаторів та аналіз їх майбутньої роботи вивчав тижневик “Кореспондент” у матеріалі “Намісники Януковича-2”.
Торік зростання споживчих цін в Україні становило трохи більше, як 12 %. Якщо для Заходу це дуже високий показник, то для нас - найменший рівень за останню п’ятирічку. Втім, Нацбанк відносить цей факт звісно ж до своїх досягнень. Чому ж тоді попри зростання економіки в 2010 році, населення України не зможе жити краще? - читайте на шпальтах тижневика “Контракти” у статті “Дорога країна”.
Коні в моді. Прокат коней, уроки верхової їзди та торгівля на території закладу магазинах і кафе забезпечують кінно-спортивним комплексам рентабельність на рівні 10% - 30 %. Зараз в Україні нараховують більше 40 таких крупних комплексів, однак навіть це не насичує вітчизняний ринок хоча б на половину. Нішу кінно-спортивних розваг та його прибутки вивчав тижневик “Статус” статті “На лихом коне”.