Огляд преси за 28 березня

28 березня 2011, 00:00
Читать новость на русском

Чи вдасться Україні відійти від морально застарілого радянського атому пишуть “Коментарі”. “Контракти” досліджували ситуацію на ринку нерухомості України, “Кореспондент” аналізував стан здоров’я нації.

Атомна аварія в Японії, витверезливо вплинула на українську владу. Якщо Чорнобиль поклав край масовій експлуатації плутонієвих реакторів, то "Фукусіма" загрожує кінцем епохи масового використання водо-водяних реакторів. Тож наш уряд раптом згадав про українсько-американські плани атомного машинобудування - проекту будівництва промислового джерела нейтронів. З іншого боку - перебудувати наші атомні станції кабмін вже пообіцяв Москві. Чи вдасться Україні відійти від морально застарілого радянського атому - дізнайтеся у тижневику “Коментарі” у матеріалі “Японія підштовхнула Україну до нейтронного проекту”.

Кількість угод із нерухомістю в Україні за минулий рік впала більш ніж на третину. Вартість житла з початку кризи зменшилася майже вдвічі та знижується надалі. Ріелтери кажуть, нічого катастрофічного в цьому немає: український ринок нерухомості проходить передостанню стадію циклу Лунгіні. Цей італійський аналітик вивів теорію сплесків і падіння цін на ринках нерухомості. На якій стадії кризи перебуває український ринок - досліджувало видання “Контракти” у статті “Коло не замкнулося”.

Українці не люблять спорт, про це свідчать напівпорожні басейни та спортзали. Лише 14% наших громадян час від часу займаються фізкультурою. У Європі цей показник удвічі вищий. Фізична активність українців напряму пов’язана з їх достатком. Одні за зароблянням грошей на життя просто не мають часу на спорт, іншим - походи у фітнес-центри не по кишені. До того ж, наші громадяни не мають звички дбати про своє здоров’я. Про нездорову націю читайте у журналі “Кореспондент” у матеріалі ”Неспортивное поведение”.