Огляд преси за 5 червня
Як заробляють по телевізору на наївних українцях читайте на сторінках “Кореспонденту”, “Статус” пише про зелений туризм на селі. Для чого люди тратять 10 років життя на навчання у вишах читайте на сторінках видання “Профіль”.
Ворожки та астрологи, що розповідають про майбутнє з екранів телевізорів, виявляється, індустрія, заробітки якої сягають мільярдів. Телевікторини, що були досі масовим явищем стали не цікавими для пересічних українців - усе одно всі розуміли, що нескладні завдання - наживка заради прибутку. Нині ж розповіді про майбутнє та поради від знавців астрології та магії приваблюють людей більше. Тижневик “Кореспондент” з’ясував, усього на українських телеканалах близько 20 таких програм, тривалість яких перевищує 30 годин. Як заробляють по телевізору на наївних українцях - читайте на шпальтах свіжого номеру видання у статті “Ушли в астрал”.
Криза змусила полюбити село. В Україні щораз більше розвивається зелений туризм. Причина тому економічна криза, що затягнулась і вдарила ледь не по кожному українцеві. Відтак у фаворі відпочивальників - економпропозиції від селян. Люди залюбки їдуть за місто на власні дачі або платять гроші фермерам, аби з ними провести відпочинок. Зелений туризм на селі - одна з тем тижневика “Статус” у матеріалі “Туристическое село”.
Одним треба провчитись 5 років, щоб зрозуміти - це не твоє. Іншим треба ще й попрацювати по спеціальності, аби дійшло. Ще хтось все життя виконує роботу і розуміє, що не отримує від неї задоволення. За даними Міністерства освіти, більше половини людей, які здобувають другу вищу освіту кардинально змінюють професію. Для чого люди тратять 10 років свого життя на навчання у вишах - на шпальтах видання “Профіль” у статті ”Второй вуз, как второй шанс”.