Огляд преси за 5 лютого
Чи ставатиме нова влада на граблі, які вже набили ґулі попередникам читайте на шпальтах "Weekly.ua". Кому на пенсії жити добре і до чого призведе реформа читайте в діловому тижневику ″Контракти″. Про зелене світло у Давосі знає ″Профіль″.
Парламентські вибори відтермінували на рік. Тепер склад Верховної Ради обиратимуть у 2012 році. Відтак, не хоче даремно втрачати час парламентська більшість. Провладні сили мають намір хоча б якимось чином підсолодити пігулку непопулярних реформ і втримати свій рейтинг на якомога вищих щаблях. Уже у Партії регіонів заявляють про повернення заощаджень вкладникам Ощадбанку СРСР. Чи ставатиме нова влада на граблі, які вже набили ґулі попередникам читайте на шпальтах ″Weekly.ua″ у статті ″Азаров бере на озброєння ″Юліну тисячу″.
Старість не в радість. Пенсійна реформа ненадовго відстрочить фінансовий колапс в Україні. Без серйозних реформ в економіці вік виходу на пенсію доведеться підвищувати постійно. Кому на пенсії жити добре і до чого призведе реформа читайте в діловому тижневику ″Контракти″ у статті ″Дорогі старі, Старіти нам не по кишені...″
Презентацію України на економічному форумі в Давосі вітчизняні політологи та ЗМІ, не оцінили, або ж в кращому випадку недооцінили. Адже усі повідомлення з Швейцарії - радше були анекдотичного змісту. Втім, мало хто говорив, що вперше за 11 років України у форумі усі отримані сигнали виявились позитивними. По-перше генсек ООН Пан Гі Муна уже вчетверте зустрічався з Віктором Януковичем. Цього разу він пообіцяв не лише взяти участь в конференції присвяченій 25 річчю Чорнобильської трагедії, але й самому допомогти у її підготовці. Також реформи України оцінив і президент Європейського банку реконструкції та розвитку Томас Міров. Про зелене світло у Давосі знає ″Профіль″ у статті ″Цените нас по-Давосски″.