Panasonic не вироблятиме плазму, а LG показали перший планшет

5 листопада 2013, 19:55

Panasonic згорне виробництво плазмових телевізорів. LG презентувала в Україні свій перший планшет. Швейцарці розробили безпілотник, що знадобиться у розвідці та у пошуково-рятувальних роботах.


"Плазмі" кінець

Плазмові телевізори відходять у минуле. Найбільший постачальник плазмових панелей Panasonic оголосив, що вже в грудні згорне їхнє виробництво.

Причина - банальна. За словами представників японської компанії, така техніка більше не приносить прибуток.

Попит на неї ще є, однак дешевші LCD-дисплеї впевнено витісняють "плазму" з ринку.

Втім, охочі витратити кругленьку суму на телевізори-динозаври мають ще достатньо часу. Продажі плазмових "Панасоніків" повністю припинять до березня наступного року.

LG G Pad 8.3

Компанія LG привезла до України свій перший планшет - G Pad 8.3.

Головна особливість пристрою - дисплей діагоналлю 8,3 дюйма з роздільною здатністю Full HD (1920x1200). Процесор – 4-ядерний Qualcomm Snapdragon 600 з тактовою частотою 1,7 ГГц. Також новинка оснащена 5-мегапіксельною камерою, яка може записувати відео в HD. Є й фронтальна камера на 1.3 Мп.

А ще планшет має потужну батарею на 4600 міліампер-годин, яка забезпечує чималий час автономної роботи.

Працює G Pad під управлінням операційної системи Android Jelly Bean 4.2.2. Пристрій укомплектований всіма фірмовими функціями LG, і має кілька унікальних. Зокрема, додаток QPair, що дозволяє синхронізувати планшет з іншими Android-пристроями - отримувати з них дзвінки, повідомлення тощо.

В Україні продаж новинки стартує вже цього місця. Ціна - 3200 грн.

Протиударний безпілотник

Швейцарські інженери розробили безпілотник Gimball, якому не страшні перешкоди. Компактний літальний апарат може без наслідків стикатися з деревами, стовпами, стінами тощо.

Залишатися неушкодженим йому дозволяють два зовнішні кільця. Сітка, якою вони з'єднані, є еластичною і захищає внутрішню частину при зіткненні. Цей елемент також дає змогу безпілотнику відштовхуватися від перешкод для коригування напрямку польоту.

Як і більшість маленьких безпілотників з відеокамерою на борті, Gimball можна використовувати для розвідки чи пошуково-рятувальних робіт. Але завдяки специфічній конструкції він зможе проникнути в ті місця, куди звичайні роботи не доберуться.