Парламентська фракція БЮТ втратила ще два багнети
Позафракційниками стали депутати Олег Ляшко і Сергій Осика. Щоправда цього разу пішли не самі, за версією керівництва фракції їх виключили за зраду ідеалів партії і співпрацю з більшістю.
“Це відео, що було в Інтернеті, це особиста справа Ляшка, чи когось іншого. Я думаю, що він зможе вам прокоментувати ці матеріали. Я ще раз хочу підкреслити, цих двох людей - Осику і Ляшка - виключили за те, що вони голосували, підтримуючи конституційний переворот в Україні”, - сказав заступник голови фракції БЮТ Юрій Одарченко.
Олег Ляшко з відповіддю не забарився. Переконаний, насправді його виключили за те, що критикував лідера політсили.
“Єдине, чого я не встиг перейняти в пані Тимошенко - це підлість і підступність. Як був прямою людиною, так і лишився. От саме за це мене і виключили. За те, що я маю власну позицію. Завжди. За те, що я дозволяв собі сперечатися із пані Тимошенко”, - сказав народний депутат, позафракційний Олег Ляшко.
Доля Ляшка викликала "співчуття" у представників більшості. З таким ставленням до кадрів фракція довго не протримається, кажуть у Партії регіонів.
“У нормальному колективі, якщо людина потрапляє у скрутну ситуацію, завжди стараюся його підтримати. А тут - під асфальт. Людина стільки зробила для перемоги БЮТу, та жодна людина стільки не зробила, скільки Ляшко. І вони об нього ноги витерли, викинули на смітник. Це урок для всіх”, - зазначив народний депутат, фракція БЮТ Михайло Чечетов.
Регіонал Михайло Чечетов переконаний, що політичне майбутнє в Олега Ляшка є, однак приєднання нардепа до “біло-блакитної” фракції він виключає через розбіжність поглядів. Розібравшись з дисципліною та ідеологією, депутати перейшла до прямої своєї роботи. Вирішили, що працюють замало, тож спрямували до Конституційного Cуду свої пропозиції щодо продовження терміну повноважень Верховної Ради поточного скликання до 5 років. У разі схвального рішення суду, ці пропозиції ще мають бути підтримані трьома сотнями чинних нардепів. Тоді новий парламент українці обиратимуть у жовтні 2012 року, а Президента - у березні 2015.