Піймана на хабарі суддя втекла до Росії
Ще в жовтні 2015 в Генпрокуратурі відзвітували про викриття злочинного угрупування в складі судді, прокурора та адвоката, які займалися корупційною діяльністю. Однак затримати суддю так і не вдалося. Чим вона і скористалась.
Інформацію про викриття злочинців 23 жовтня 2015 року озвучив Головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Тоді, за його словами, військовою прокуратурою сил АТО спільно з прокуратурою Луганської області та Службою безпеки України викрито злочинну корупційну діяльність заступника прокурора міста м. Сєвєродонецьк (який тимчасово виконував обов’язки прокурора), судді міського суду та адвоката.
Вказані особи вимагали та отримали від підсудних неправомірну вигоду за винесення щодо них обвинувальних вироків не пов’язаних з позбавленням волі на загальну суму 6 тисяч доларів США,
– йдеться на сайті ГПУ.
23 жовтня 2015 року заступник прокурора міста та адвокат затримані у порядку ст. 208 КПК України.
Однак суддю затримати так і не вдалося.
"Стосовно судді розпочато процедуру отримання дозволу на арешт та притягнення до кримінальної відповідальності згідно з установленим законом порядком", – зазначив тоді Анатолій Матіос.
Більше про ситуацію із суддею розповів заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука на своїй сторінці у Facebook.
Вчора спілкувався з Назаром Холодницьким. Мене зацікавила доля тієї жінки-судді, яка була спіймана на хабарі. Отже, адвокат і прокурор – під слідством. А суддя? Виявилось, суддя ... втекла! Спочатку була спроба втекти до Криму. Невдала. Через кілька днів вона чухнула в Росію.
Найцікавіше те, що чоловік цієї робітниці "молотка і гаманця" трудиться на ниві правосуддя в місті Лисичанську. А син цього суддівського дуету – співробітник Прокуратури. От така трудова династія,
– написав Георгій Тука.
Читайте також: Ця падлюка таки втекла, – нардеп про одіозного суддю Чауса