Поховання Шеремета, розсекречена розмова Клінтон про Україну, – головне за добу

24 липня 2016, 09:21
Читать новость на русском

У Мінську поховали вбитого в Києві відомого журналіста Павла Шеремета. У листуваннях кандидата у президенти США Гілларі Клінтон понад сотню разів згадувала Україну.

У Мінську поховали Шеремета

Похорон журналіста Павла Шеремета пройшов вдень 23 липня у Мінську.

Прощання відбулося в Храмі всіх святих. На жалобній панахиді було дуже багато людей. Прийшли колеги-журналісти, політики, діячі культури та просто небайдужі люди.

Шеремета поховали на Північному кладовищі Мінська поруч з могилою батька.

Листування Клінтон

Сайт WikiLeaks оприлюднив десятки тисяч листів Гіларі Клінтон та її колег з Демократичної партії. Йдеться про повідомлення з січня 2015 року до травня 2016.

У листуваннях Клінтон понад сотню разів згадувала Україну.

Зміст листувань, пов'язаних з Україною, переважно складається з моніторингу ситуації під час виборів 2012 року, російську агресію на Донбасі, недотримання мінських домовленостей Росією та допомогу Україні.

Нагадаємо, скандал з електронною поштою Клінтон набув розголосу ще в березні 2015 року. Тоді вона обіймала посаду держсекретаря. Клінтон звинуватили у використанні незахищеного сервера для робочого листування.

Але американська прокуратура відмовилася висувати офіційне звинувачення проти неї, як цього вимагали її суперники на виборах.

Гідна відповідь

Український військовий Максим Іваніщев влучно відповів на скандальну заяву депутата Надії Савченко про те, що українці повинні просити вибачення у Донбасу.

Своєю відповіддю боєць просто підірвав мережу. Його пост зібрав понад 15 тисяч лайків та дуже багато коментарів.

Надійко, коли ми увійдемо в Донецьк, Луганськ і Сімферополь… Піднімемо на центральних площах цих міст, де збереться все мирне населення, українські прапори. Я особисто стану на одне коліно і попрошу у них вибачення: "Вибачте, заради Бога, що так довго,
– написав Іваніщев.

Наденька, когда мы войдём в Донецк, Луганск и Симферополь. Уничтожим всех боевиков и оккупантов, арестуем всех их пособн...

Опубліковано Максимом Иванищевим 22 липня 2016 р.

Анонс

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) збереться в неділю, 24 липня, у форматі телеконференції, на якій обговорить питання участі російських спортсменів в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

МОК у своєму остаточному рішенні буде враховувати висновок суду, а також доповідь незалежної антидопінгової комісії WADA про підсумки розслідування звинувачень в допінгових махінаціях на Олімпіаді 2014 року в Сочі.