Поки США вводять санкції, Путін просувається по територіях, – політолог

7 квітня 2018, 08:01
Читать новость на русском

Найбільша проблема США в тому, що вони не зрозуміли наслідків після попередньої холодної війни, а також не усвідомили, що робити з пострадянським простором після розвалу СРСР.

Таку думку сайту "24" висловив політичний експерт Сергій Постоловський.

Читайте також: Росія висунула нові цинічні звинувачення Україні щодо конфлікту на Донбасі

Як вважає політолог, США цілком можуть іти на певні компроміси з Росією щодо України під час можливої зустрічі Трампа з Путіним, яка, швидше за все, відбудеться. Власне, імовірність цієї зустрічі стала однією з причин посилення санкцій проти Росії.

США немає чого втрачати. Україна їх не так уже й сильно хвилює. Вони захищають свої національні інтереси, використовуючи нас як козирну карту в боротьбі з Росією,
– говорить Постоловський.

За словами експерта, для Путіна на зустрічі з Трампом головними аргументами залишатимуться Україна і Сирія. Обговорюватиметься питання місії ООН, але знову ж таки на умовах Путіна – без першочергового контролю миротворцями за україно-російським кордоном. Звичайно, президент РФ вимагатиме, щоб у місії був присутній контингент лояльних до нього держав – Білорусі, Казахстану.

"Але найбільша проблема США в тому, що вони не зрозуміли наслідків холодної війни і не усвідомили, що робити з пострадянським простором. Політика президентів Клінтона, Обами – цинічний ідеалізм, який ні до чого не призвів. Тільки виникли нові анклави хаосу – Близький Схід, Афганістан, Грузія, Україна. Поки США вводять санкції, Путін просувається по територіях", – наголосив Сергій Постоловський.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. У переліку олігархи які наближені до президента Росії Володимира Путіна. Загалом у списку 38 російських бізнесменів, офіційних осіб та компаній. За даним Bloomberg, у списку бізнесмени Олег Дерипаска, Ігор Ротенберг, Кирило Шамалов, Віктор Вексельберг. Також голова "Газпрому" Олексій Міллер. Всього – сім російських бізнесменів і дванадцять компаній, а також сімнадцять російських чиновників. Крім того, Білий дім закликав своїх союзників посилити тиск на Росію, поки РФ не стане "добропорядним гравцем" на світовій арені. Про це заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.