Політолог пояснив, чому українці почали частіше говорити про зраду
Звичка українців покладати завищені сподівання на громадських та політичних діячів є причиною їхнього швидкого розчарування.
Таку думку у коментарі сайту "24" висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.
Про те, що в Україні всі вже втомились, що закордоном всі вже втомились від України, я чув за часів Ющенка, за часів Януковича. Зараз я його чую. Так, західні партнери про це говорять, але співпрацюють з Україною. Західні політики, як і наші пересічні громадяни – це звичайні люди. І тут працює один і той же психологічний феномен – завищені очікування. Через них виходять оці емоційні гойдалки,
— наголосив він.
При цьому, говорячи про чергове посилення розчарування в українському суспільстві, політолог зазначив, що зараз варто "не впадати у черговий депресняк, а починати щось робити".
Через завищені очікування думали, що Майдан одразу все змінить. Але у нас ніколи нічого одразу не міняється. І коли все не помінялось, ми впадаємо в іншу крайність "Все пропало!". Це наша традиційна проблема. Але певною мірою цей феномен проявляється і на Заході. Завищенні очікування завжди обертаються швидким розчаруванням,
— додав він.
До слова, раніше серед ключових проблем для нашої країни громадяни обрали війну на Донбасі, корупцію в державних органах влади та безробіття.