Росія ігнорує міжнародні цінності і права, – експерт

23 квітня 2018, 19:02
Читать новость на русском

23 квітня у Страсбурзі розпочалася сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи, завершиться вона у п'ятницю, 27 квітня. Однак, у 1-й день термінових дебатів не було: в ПАРЄ не захотіли говорити про вибори Путіна в Криму, окупацію Криму та хіматаку в Солсбері.

Про це інформував Борислав Береза в ефірі 24 Каналу, який перебуває у складі української делегації в ПАРЄ.

"Дебатів не відбулося, бо працюють російські лобісти, які не дуже задоволені ситуацією та не хочуть, щоб з’явилося це питання в сесійній залі. А також була невелика кількість депутатів. Сподіваюся завтра, 24 квітня, ми побачимо більше результатів, і має бути більш результативний день", – заявив народний депутат

Читайте також: Дуже хочеться деяким в'їхати по обличчю, – Сотник про поведінку росіян у ПАРЄ

За запитання про те, чому об'єднали обговорення Криму та хіматаки в Солсбері одним пакетом, експерт відповів, що якщо б було питання тільки України (Криму), воно б могло не отримати голосів наших партерів британців. Вони також хотіли, щоб це питання було підняте, і саме тому ми їх поєднали.

Щодо питання ПАРЄ, то проросійського екс-президента Аграмунта підозрюють у лобіюванні інтересів Азербайджану в Асамблеї.

Ми бачимо, як корумпують чиновники в Європі за російські гроші. Ми бачимо, як Аграмунт літає в Сирію на літаку російського керівництва. Бачимо, як німецькі ліві соціалісти мандрують до Криму, і відверто заявляють про те, що у них є спільні зацікавлення з Росією. Це корупція в Європі і ПАРЄ, яка особливо підтримується країною-агресором,
– заявив експерт.

Відео повного випуску програми "Pro новини" за 23 квітня

Нагадаємо, серед тем, поданих для розгляду: "Незаконні вибори президента РФ на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим: порушення прав людини", а також "Зростання антисемітизму, ісламофобії та ксенофобії в Європі: загроза європейським цінностям", "Копенгагенська декларація (щодо реформування механізму Конвенції про захист прав людини – ред.), оцінка та виконання".