Росіяни побачили у потязі людей у формі УПА, які грабували пасажирів

24 березня 2014, 16:15
Читать новость на русском

Джерело:

ВВС-Україна

У російському МЗС заявили про людей "у формі Української повстанської армії", які буцімто зайшли до потягу Москва-Кишинів у Вінниці і грабували пасажирів.

За інформацією ж прес-служби управління МВС України на Південно-Західній залізниці, від Вінниці до Жмеринки у потязі їхали правоохоронці, які приймали заяву (у рамках звичайної процедури) про пограбування від однієї з пасажирок потягу.

Провідник одного з вагонів повідомив, що одна з пасажирок поскаржилася на крадіжку сумочки з особистими речами. Працівники ППС викликали групу міліції, але оскільки поїзд стоїть у Вінниці лише кілька хвилин, заяву про пограбування оформити не встигли. Тому оперуповноважений кримінального розшуку — молода жінка — та сержант ППС поїхали разом із пасажиркою до Жмеринки. У потерпілої прийняли заяву про крадіжку. Жодних інших заяв до міліції не надходило,
— заявили у прес-службі.

Водночас, росіяни впевнені, що в Україні анархія.

"В Україні, схоже, відроджується анархія початку XX століття. До жаху пасажирів поїзда № 65 Москва-Кишинів, який зупинився на вокзалі в місті Вінниці 21 березня, в пасажирські вагони увійшли люди у формі Української повстанської армії і зайнялися "перевіркою документів. При цьому громадян, які пред'явили російські паспорти, змушували здавати наявні у них гроші і золоті прикраси. Грабіж супроводжувався "політичною роз'яснювальною роботою", — заявили у російському МЗСі.

У відомстві додають, коли пограбовані намагалися подати заяви до міліції, то спроби виявилися безрезультатними. Такі заяви здивували речника МЗСу України Євгена Перебийноса.

Як мінімум подив викликають коментарі МЗС РФ, які ставлять ситуацію з ніг на голову. Це відверта дезінформація. Якщо наряд міліції у формі з розпізнавальними знаками сприймається дипломатами як УПА, то коментарів у мене більше немає,
— додав Перебийніс і наголосив, що МЗС РФ було б непогано вирішувати проблеми з тортурами і викраденнями українців у Криму.